Tesco Mobile mění ceník: za dobití do vlastní sítě zdarma, jinam za 1,25 Kč/min

Reklama

Druhý nejstarší český virtuál, Tesco Mobile, změní od 26. února svůj ceník. Hlavní novinkou je bezplatný provoz do vlastní sítě a minutová sazba, kterou lze snadným trikem snížit na příjemných 1,25 Kč/min.

Virtuální operátor Tesco Mobile již dříve avizoval připravovanou změnu, nyní ale zveřejnil oficiální ceník, takže vám můžeme říci více. Prvním předpokladem k využívání níže uvedených výhod je propojení vaší SIM karty s věrnostní kartou Tesco Club Card (vydává se zdarma v prodejnách Tesco, takže v podstatě není důvod ji nemít). Propojení provedete například odesláním textovky ve tvaru CLUBCARD(mezera)číslo Clubcard na číslo 999346.

Od tohoto okamžiku můžete využívat výhod spojených s dobitím kreditu. Předně, jakákoliv dobitá částka je vám obratem ruky zdvojnásobena (až do maximální výše 5 000 Kč na jedno dobití). To znamená, že se fakticky dostanete na poloviční sazby za volání i zprávy. Konkrétně u volání se běžně platí 2,50 Kč/min, po slevě způsobené dvojnásobným kreditem klesne na 1,25 Kč/min. Druhou výhodou je bezplatné volání a zprávy do sítě Tesco Mobile platné po dobu třiceti dní od každého dobití.

Reklama