Tesco Mobile se snaží probudit spící klienty, prodlouží zdvojnásobování kreditu

Reklama

Virtuální operátor Tesco Mobile prodlužuje o dva roky akci, v jejímž rámci hodně starým klientům při každém dobití zdvojnásobí kredit. Jistou nabídku má i pro ty, kteří s pořízením karty poněkud zaspali.

Na zdvojnásobování kreditu lákal virtuál Tesco Mobile na začátku své operátorské kariéry. Každý, kdo si pořídil svou SIM kartu před 24. únorem 2014, požívá dodnes zajímavých výhod. Při každém dobití mu operátor dobije stejnou částku ze svých zdrojů, takže se dostane na extrémně zajímavou cenu volání 1,25 Kč/min.

Operátor sice pro nové zákazníky tuto akci neprodloužil, těm stávajícím ji ale prodloužil do konce roku. A prodlužuje i nadále. Aktuálně garantuje zdvojnásobování kreditu do konce roku 2017 a doufá, že to přesvědčí i lidi, kteří služby Tesco Mobile přestali využívat, aby svou odloženou kartu opět probrali k životu.

Pokud jste svou kartu koupili až po 24. únoru 2014, nemusíte zoufat. Novým zákazníkům nabízí Tesco Mobile čtyři výhody za jedno dobití (ve výši alespoň 300 Kč měsíčně) – bezplatné volání a SMS v rámci sítě Tesco Mobile, volání do ostatních sítí za zvýhodněnou cenu 1,50 Kč/minuta a SMS za 1 Kč, širokou nabídku on-line hudby (Youradio, Evropa 2, Frekvence 1, ZET a Pigy.cz) bez nutnosti platit za datové přenosy a až 1000 Kč zpět na nákupy v prodejní síti Tesco.

Reklama