Tesco Mobile slaví 200 000 zákazníků

Reklama

Virtuální operátor Tesco Mobile oznámil dosažení významného milníku v počtu zákazníků. Aktuálně eviduje více než 200 tisíc aktivních zákazníků, od března si polepšil o 120 tisíc oveček. Při této příležitosti nabízí soutěž o bezplatné volání.

Spojení kvalitní sítě O2 s nabídkou obchodního řetězce Tesco se evidentně vyplácí. Tesco Mobile si od března letošního roku připsal 120 tisíc nových zákazníků a dosáhl tak magické hranice 200 000. Podle vlastních slov vyrostl operátor rychleji než sám čekal.

Noví zákazníci si mohou pořídit speciální balení SIM karty, které obsahuje stírací los. Po jeho setření okamžitě zjistí, jestli jsou šťastnými výherci jedné ze stovky neomezených SIM karet. Stávající zákazníci musí nejprve svou SIM kartu dobít a počkat na unikátní kód zaslaný textovou zprávou. Ten potom zadají na webu www.rokzdarma.cz a odpoví na jednoduchou otázku.

Tesco_Mobile_Gold_SIM

Soutěž trvá do konce října a ve hře je sto SIM karet. I bez výhry máte volání a zprávy zdarma do sítě Tesco Mobile, je ale jasné, že volat bez peněz do všech sítí je úplně jiná káva. Povšimněte si ale, že k účasti v soutěži si musíte SIM kartu nejprve zakoupit (resp. dobít), takže operátorovi vzroste počet aktivních zákazníků.

– See more at: https://www.mobinfo.cz/tesco-mobile-nabidne-rok-volani-zdarma-pro-sto-stastlivcu/#sthash.bDET1vzv.dpuf

Reklama