The Machine: chce to pevné nervy [hra]

Reklama

Autoři bezplatné logické hry vsadili na černobílý prostor, v němž se snažíte dostat kapku inkoustu na konec každého levelu. Myslíte, že vás to nechá v klidu a bude to jednoduché? Tak to se pletete.

TheMachine_7TheMachine_5TheMachine_4TheMachine_8

The Machine přináší zajímavé podání prostředí 2D hry. Vaším úkolem je projít 30 levelů s jedinou kapkou inkoustu, která umí skákat po otočných kotoučích i stékat po stěnách. Jelikož inkoust ulpívá všude, kam se pohnete, je dobré jej během postupu levelu sbírat z malých kapiček.

TheMachine_9TheMachine_2TheMachine_1TheMachine_3

Skákání s kapkou inkoustu lze mířit určitým směrem, záleží vhodně ťukat do displeje. V některých úrovních vám po krku jdou ozubené kotouče a tak není času nazbyt. Právě nemožnost uložení postupu v obtížných levelech vás může pořádně naštvat. Nezbývá než to zkoušet stále dokola a dokola. A třeba se konečně vhodně trefíte a ke konci všech 30 levelů se dostanete. A nebo můžete zkusit v základním menu „obyčejné“ arkádové skákání co nejvýše, opět si dejte pozor na ostré kotouče postupujícími pod vaší kapkou inkoustu. Tahle hra rozhodně stojí za pozornost a spolehlivě ukrátí chvíle kdekoliv s mobilem budete.

Reklama