Tiny Space: vybojujte si svoje místo ve vesmíru [hra]

Reklama

Kolik energie vás bude stát vesmírný souboj s vašimi soupeři, to je jen na vás. Koordinujte letku vašich plavidel tak, abyste uchránili vaši základnu a ještě eliminovali nepřátele. Zajímavá hra zdarma vás spolehlivě zabaví!

TinySpace_2TinySpace_3TinySpace_4

Hra Tiny Space je ke stažení zdarma pro všechny Windows Phone telefony, jde o chytlavou vesmírnou střílečku. Vaším úkolem je dotyky na displeji ovládat letku vesmírných plavidel, které umí střílet do stejně vyzbrojených nepřátel, a zlikvidovat lasery cizí základny. Aby v tom nebyl zmatek, na počátku si zvolíte barvu týmu a hned je vše jasně odlišené.

TinySpace_6TinySpace_9TinySpace_5

Vesmírné stíhačky se neustále generují z vaší základny, proto se připravte na to, že o spoustu z nich budete stále přicházet. V čem tkví háček? Třeba v tom, že se na vás můžou vrhnout oba počítačoví protihráči a vy budete mít co dělat se ubránit. Na výběr je ze tří úrovní obtížností, nejjednodušší ani nestojí za řeč, ovšem prostřední a nejvyšší už umí potrápit.

TinySpace_7TinySpace_8

K vítězství oceníte možnost vylepšení vašich plavidel, za určitý počet sestřelených nepřátel se nabídnou upgrady. V pravém sloupci tak vylepšíte účinnost laserů, odolnost, rychlost a zdraví. Informace o stavu všech základen se ukazují vlevo dole, působením laserů se jejich stav rapidně zhoršuje. Hra obsahuje „laserové“ zvuky, funguje zcela plynule. Vzhůru do vesmírné bitvy!

  • Operační systém: Windows Phone 7.5, 8
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení:

Reklama