Tip na letošní Vánoce: chytré hodinky a stylové kryty

Reklama

Ze statistik e-shopu smarty.cz vyplývá, že hitem letošního předvánočního trhu jsou hlavně chytré hodinky a kryty na mobil nebo tablet. Ze značek bodují hlavně Apple, Garmin a Samsung.

Už od loňských Vánoc se velkému zájmu zákazníků těší chytré hodinky a náramky. Zejména v době různých protiepidemických opatření a rostoucí práce z domova totiž oceňují jak funkce pro sledování zdravotního stavu, tak nejrůznější fitness vychytávky, které jim umožňují udržovat tělo aspoň trochu v pohybu.

Ze statistik e-shopu smarty.cz vyplývá, že letos chytré hodinky o přízeň zákazníků nepřišly. Oproti loňskému roku jejich prodeje ve 4. kvartálu poskočily dokonce o 70 % a i v letošním roce tak budou patřit k nejčastěji prodávanému zboží.

Oblíbená jsou také bezdrátová sluchátka Apple AirPods všech modelů a generací. Lidé si zvykli na jednoduché používání a kvalitní zvuk, kromě hudby se věnují poslechu nejrůznějších podcastů. Právě značka Apple je mezi sluchátky v nákupních košících lidí zastoupená nejčastěji.

Pouzder na mobil se prodává asi o 50 % víc než loni, krytů na tablet s vestavěnou klávesnicí dokonce o 60 %. Mezi značkami dominují jak tradiční výrobci, jako je Apple nebo Samsung, tak vlastní výrobky Smarty či iWant, ale také vyložené módní kolekce, jako je Karl Lagerfeld nebo Guess.

Reklama