Tipy na vánoční dárek pro majitele Samsung Galaxy

Reklama

Telefony pocházející z továren jihokorejského technologického gigantu Samsung Galaxy patří už roky mezi nejoblíbenější modely. Ostatně Samsung je stále nejkupovanější značkou mobilních telefonů na světě, a to i když mu pomalu dupe na paty čínský gigant Huawei.

Také tento rok tak určitě řada Samsungů skončí jako dárek pod vánočními stromečky. Pokud se i vy chystáte někomu k vánocům kupovat jeden z modelů Samsung Galaxy nebo nějaká vaše blízká osoba už Samsung má, můžete k telefonu pod stromeček přikoupit také nějaké zajímavé příslušenství, který mobil povýší na vyšší level.

Zdroj: Kryt na Samsung Galaxy J5, Etuo.cz

Obal na Samsung Galaxy nikdy nezklame

Relativně levným a přesto atraktivním a hlavně praktickým dárkem je samozřejmě obal na Samsung Galaxy. Když už dáváme někomu nový mobil, určitě nechceme, aby se hned rozbil, takže nějaký ten kryt nezklame. Pouzder na mobil existuje v dnešní době celá řada. Nekupujte ho podle toho, jaký by se hodil a líbil vám, ale podle toho, jak daná osoba mobil využívá, kde ho nosí a jak často ho používá.

Pokud chcete koupit nějaký nevšední obal, existují už knížkové obaly, které ukazují na přední straně například čas, můžete koupit minimalistické obaly s vyklápěcím stojánkem pro nadšené čtenáře. Hitem dneška jsou ale také personalizované obaly. Někteří prodejci už totiž nabízejí možnost potisku vybraného krytu. Milované osobě tak můžete dát kryt s oblíbenou fotkou, obrázkem či motivem.

Sluchátka potěší každého teenagera

Dalším skvělým dárkem k mobilu Samsung Galaxy mohou být bezdrátová sluchátka. Vhodný dárek je to především pro teenagery, kteří poslouchají hudbu v podstatě neustále. Pokud má i váš potomek sluchátka non-stop na uších, dopřejte mu pod stromeček nějaký kvalitní model od Samsungu, aby si co nejméně ničil svůj sluch. Samsung nabízí minimalistická, ale i elegantní velká sluchátka pro ten nejlepší požitek z hudby.

Powerbanka pro každého aktivistu

Máte doma někoho, kdo neustále běhá sem tam, cestuje nebo pracuje v terénu? Aktivní lidi, kteří si nemohou jen tak dobít telefon doma nebo v práci, tak potěší powerbanka, která mobil nabije i bez elektrické zásuvky, kdykoliv je potřeba. Vhodná je pro lidi, co na Samsung rádi fotí a mají mobil neustále zapnutý. Stejný typ osob určitě ocení také skládací klávesnici a malou dokovací stanici na telefon. Díky těmto dvěma vychytávkám může proměnit svůj Samsung Galaxy v cuku letu na malý počítač a zapsat si vše, co potřebuje.

Reklama