Tipy na výlet: neseďte doma! (aplikace)

Reklama

Možná ještě teď přemýšlíte, kam by se dnes dalo vyrazit na výlet, nebo třeba byste chtěli vyrazit jen kousek od domova na menší procházku. S tipy na zajímavá místa vám výborně poradí tato aplikace. Možností k cestování jsou doslova stovky.

Plný název aplikace zní Tipy na výlet – Výletník.cz. Je tedy jasné, že se jedná o mobilní aplikaci celkem známého webu věnovaného výletům po naší republice. Aplikace je naprosto jednoduchá. Nejprve zaměří vaši aktuální pozici a pak na mapě ukáže zajímavé body v okolí. Z piktogramů většinou není úplně snadné poznat, o co se jedná, stačí ale na kterýkoliv kliknout, objeví se popisek a pak v podrobnějším náhledu ještě popis daného místa, fotogalerie a uživatelské komentáře. Poslední dvě položky ale rozhodně nejsou standardem, u spousty míst se vůbec nevyskytují. Pak už je na vás, abyste se do aplikace přihlásili a místo okomentovali a doplnili fotkami.

Pokud vás některý tip výletních míst zajímá více než jiné, můžete si zobrazení na mapě filtrovat. Stačí v záložce Kategorie přepnout na konkrétní položku.

Některé body v databázi bych možná označil za sporné, například označení městské části nebo řeky mi do výletních míst úplně nezapadá, chtělo by to určitě podrobnější specifikaci. Aplikace by také potřebovala rozšíření na další operační systémy, ať komentářů a fotek přibývá co nejrychleji. Uživatelská databáze výletních míst je ale rozhodně skvělý nápad, který si zaslouží vaši pozornost.

Operační systém: iOS 3.2 a vyšší

Odkaz na stažení

Cena: freeware

Reklama