Titanová sluchátka za příznivou cenu

Reklama

Značka Yenkee prodává na českém trhu sluchátka YHP 205. Nabídnou titanové membrány, elegantní design, široký frekvenční rozsah a hlavně velmi příznivou cenu.

V podlouhlé krabičce najdete kromě sluchátek v jednom ze tří barevných provedení také tři náhradní špunty různých velikostí, díky nimž se sluchátka přizpůsobí každému uchu. K dispozici je dále malý pytlík na přenášení sluchátek.

Samotná sluchátka jsou typu „špunty“. Část zasouvaná do zvukovodu je od zbytku sluchátek vychýlena o 45 stupňů, což ještě zvyšuje pohodlnost používání. Tělo sluchátek je vyrobeno z hliníku, membrány reproduktorů z titanu. Díky tomu mají sluchátka špičkovou zvukovou kvalitu a nevídaný frekvenční rozsah 20-40 000 Hz.

Pro připojení k mobilu je k dispozici pozlacený 3,5mm jack. Kabel má délku 1,2 m a najdete na něm drobný váleček s tlačítky pro změnu hlasitosti, pozastavení a znovuspouštění přehrávání, a všesměrovým mikrofonem. Sluchátka tak můžou bez problémů posloužit jako handsfree nebo dálkové ovládání třeba na YouTube videa. Bez problémů fungují s operačními systémy Android a iOS.

Sluchátka jsou k dispozici ve třech barvách – champagne, midnight a snow white, tedy zlatá, černá a bílá. Zaplatíte za ně okolo čtyř stovek, což je vzhledem ke zmíněným kvalitám velmi příznivá cena.

Reklama