Tlačítkové telefony prožívají svojí renesanci

Reklama

Patříte mezi fanoušky legendární Nokie 3310? Pak se společně s internetovým obchodem Huramobil.cz musíte podívat na její novodobou verzi Nokia 3310 (2017), která přichází po 17 letech. A má ještě větší úspěch než její předchůdce, je totiž neustále vyprodaná a doplňovat zásoby se nedaří.

Nokia pořádně zamíchala kartami mezi “hloupými” telefony s tlačítky. Přišla totiž na trh s telefonem, který každý zná, a který se již jednou pořádně osvědčil. Její název je Nokia 3310 (2017).

Předchozí Nokia 3310

Nejprve se ale pořádně podíváme na předchozí Nokii 3310. Tento telefon šel do prodeje v září v roce 2000 a ihned se stal prodejním hitem. Za chvíli měl doma tento kousek snad každý. Telefon byl nástupcem oblíbené Nokia 3210, a tak s sebou přinesl novější funkce a technická vylepšení. Ve výbavě telefonu jste mohli najít černobílý 1,5” displej s rozlišením 84 x 84 obrazových bodů. Legendární design Nokia 3310 jistě nemusíme zmiňovat, ale připomeňme si, že se telefon prodával jen v autentické tmavě modré barvě a později přibyly výměnné kryty. Výdrž baterie se udávala v pohotovostním režimu 260 hodin a čas hovoru byl až 270 minut. Dodnes si telefon všichni pamatujeme jako jeden z nejoblíbenějších mobilů na trhu. Zaujmout totiž dokázal nejen super výdrží, ale také svou odolností.

Znovuzrozená legenda

Novodobá verze dorazila na náš trh po dlouhých 17 letech a prodává se pod názvem Nokia 3310 (2017). Ačkoliv na první pohled je jasné, že konstrukce prošla zásadní úpravou, i tak si mobil ponechal velkou část z typického designu originálního telefonu. Podobný zůstal hlavně displej, který je ohraničený bílou barvou a odděluje od sebe horní a spodní tlačítkovou část. Jistě vás potěší, že nově je telefon štíhlejší, lehčí a se zakulacenou konstrukcí. Jakou úpravou prošel displej telefonu? Ten je nově zaoblený, samozřejmě barevný a s úhlopříčkou 2.4 palců. Navíc je doplněn polarizační vrstvou, která zajistí lepší čitelnost na ostrém slunci.

 

Výdrž patří mezi opravdu klíčové vlastnosti telefonu, a tak není překvapením, že Nokia s baterií 1200mAh vydrží až 1 měsíc v pohotovostním režimu. Doba hovoru je pak až 22 hodin. A co by byl mobil v dnešní době bez fotoaparátu? Na zadní straně tak naleznete fotoaparát s rozlišením 2MPx a s diodovým bleskem, se kterým můžete pořídit jednoduché fotografie. Ty můžete spolu s dalšími soubory uložit na 16 MB vnitřní paměť, kterou je možné rozšířit pomocí MicroSD karty až do velikosti 32 GB.

Nokii nechybí FM rádio, přehrávač MP3 a typická hra Had (Snake), kterou si tak můžete znovu připomenout. Telefon se prodává ve 3 moderních barvách (červená, modrá a šedá). Všechny kousky si navíc můžete pořídit v provedení Dual-SIM nebo Single-SIM.

 

 

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20.000ks. Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den nebo si jej můžete vyzvednout na 454 výdejních místech po celé ČR.

Reklama