Top 10 článků: Přichází WP 8 telefony, vsoupil nový operátor

Reklama

Hlavní zprávou uplynulého týdne je vstup prvního virtuálního operátora Blesk mobil na český trh. Zbývající operátoři se ho nebojí, nabídku služeb upravit nehodlají. Začaly se prodávat první telefony s Windows Phone 8.

Nokia 109: kdo si koupí mobil za litr?

Nokia 109: kdo si koupí mobil za litr?

Nokia dává na vědomí, že od příštího týdne si budeme moci koupit levnou Nokii s možností připojení na internet, FM rádiem, microSDHC slotem a hrami od EA Games zdarma.

Vánoce O2: sleva na tarify, více dat v balení

Vánoce O2: sleva na tarify, více dat v balení

O2 připravilo vánoční nabídku pro nové zákazníky. Při uzavření smlouvy na dva roky získáte slevu na tarify Chytrý Neon, v některých případech navíc ještě více dat. Studenti si zase mohou ke svým tarifům aktivovat volání na jedno číslo zdarma.

Pouzdra Musubo: stylové obutí pro iPhone [gadgets]

Pouzdra Musubo: stylové obutí pro iPhone [gadgets]

Pokud jste stále věrní iPhonu 4 nebo 4S, určitě se vám budou líbit tato stylová pouzdra. Elegantní tvary v mnoha designech vypadají jedinečně, s pouzdrem dostanete také ochrannou folii na displej a praktický stojánek!

Blesk mobil nic nezmění [reakce trhu]

Blesk mobil nic nezmění [reakce trhu]

Včera představil svou nabídku první český virtuální operátor, Blesk mobil. Zjistili jsme, jak se na jeho příchod dívají ostatní operátoři, telekomunikační odborníci a regulátor ČTÚ. Zatímco operátoři se nové konkurence nebojí, odborníci očekávají změny na trhu.

Blesk mobil: pro hodně telefonující předplacenkáře

Blesk mobil: pro hodně telefonující předplacenkářeVydavatelství Ringier dnes v Praze představilo svého virtuálního operátora Blesk mobil. Jak jsme vás již dříve informovali, funguje na principu předplacené karty s cenou za volání 2,50 Kč/min. Koupíte ve všech dobrých trafikách od 7. listopadu.

Vodafone hraje karty: SIM + microSIM = Flexi SIM karta

Vodafone hraje karty: SIM + microSIM = Flexi SIM kartaVodafone jde s dobou a začíná standardně rozdávat Flexi SIM karty. Nově tak není třeba karty nijak ořezávat, jednoduše si vyloupnete takovou SIM kartu, jakou potřebujete pro svůj telefon. Máme vzorek na fotkách!

Huawei Ascend G600: když vám G300 připadne malý a pomalý

Huawei Ascend G600: když vám G300 připadne malý a pomalýHuawei nově představuje model G600, který přichází s velikým 4,5″ displejem, 8Mpx fotoaparátem, dvoujádrovým 1,2GHz procesorem a samozřejmě Androidem 4.0. Ohromí nás dva reproduktory s prostorovým zvukem?

Počasí v mobilu: nenechte se překvapit sněhem!

Počasí v mobilu: nenechte se překvapit sněhem!Aplikace s aktuálním počasím nad Českou republikou se bude hodit nejen silničářům. Sledujte na displeji odrazy ze srážkových radarů a nevjedete omylem do bouřky. Máme aplikace pro iOS, Android i Windows Phone.

HTC Desire X: bude to hit? [recenze]

HTC Desire X: bude to hit? [recenze]HTC Desire X se od počátku prezentuje jako Android střední třídy. Nabízí solidní porci funkcí i výbavy a přitom není zbytečně drahý. Zalíbí se uživatelům více než prominentní řada One?

Huawei Ascend P1 vs. HTC One S: který má navrch? [duel]

Huawei Ascend P1 vs. HTC One S: který má navrch? [duel]Srovnání těchto dvou telefonů se jasně nabízí. Kromě loga výrobce a designu se moc neliší, snad jen pár stovkami na cenovce. Dobře vybavené dvoujádrové smartphony mají své místo v kategorii s cenou kolem 10 000 Kč.

Reklama