Top 10 článků týdne: a ještě jednou Vánoce

Reklama

Pokud se v těchto vypjatých dnech vyhýbáte supermarketům, abyste nebyli zasažení vánočním šílením, tak raději ani nečtěte dál. V uplynulém týdnu se totiž všichni s vánočními akcemi doslova a do písmene zbláznili. A bude hůř!

Novinky od BenQ chtějí pod stromeček!

Dva nové smartphony BenQ se chystají účastnit nákupů pod stromeček, lákají třeba na LTE a velký IPS displej.

LG G3S: podařená zmenšenina [preview]

Chcete mít v ruce výkonný telefon s 5palcovým displejem a tlačítky na zadní straně? Nachystejte 7 500 Kč a kupte si LG G3S!

T-Mobile nabízí bezdrátový internet 8/2 Mb/s

T-Mobile využívá toho, že se mu slibně rozrůstá LTE síť a ve většině větších měst už je k dispozici alespoň HSPA, a zařazuje do své nabídky bezdrátový internet. Prostřednictvím LTE modemu si můžete doma zřídit Wi-Fi síť a ještě částečně nebýt omezováni FUPem.

Mikulášská sleva 21 % na produkty Samsungu!

Pokud máte cestu zítra v pátek 5. 12. do Prahy a ještě chcete koupit tablet nebo mobil Samsung, zastavte se na pobočce Hurámobil. Produkty odpoledne totiž koupíte se slevou 21 %!

Huawei Ascend P7 v rukou modelek

Pražská akce Winter Fashion Show 2014 ukázala, že stylový telefon Huawei se na přehlídkovém molu rozhodně neztratí. Podívejte se, jak mu to slušelo v rukou modelek!

Jízdomat: vlaky stojí, MHD zamrzla? Jeďte autem [aplikace]

Nejen v těchto ledových dnech oceníte možnost se svézt za rozumnou cenu s lidmi, kteří sdílejí svoje vozidlo. Spolujízda s Jízdomatem uspoří nervy, čas i vaše peníze.

Genius DVR-FHD660G: autokamera s GPS v akci [recenze]

Genius přináší skvělou kameru, která nahrává aktuální polohu, pohlídá rychlostní limity a ještě upozorní na měření rychlosti. Představuje zajímavý tip na dárek pro motoristy!

T-Mobile v prosinci: 18 doprodejů, 3 novinky [ceník]

T-Mobile zveřejnil svůj prosincový ceník telefonů. Stále v něm najdete velké množství doprodejů; operátor pokračuje ve vyprazdňování skladů. I v předvánočním období se ale můžete těšit hned na tři zajímavé novinky.

Lama Mobile odmění o Vánocích stávající zákazníky s daty

Virtuální operátor Lama Mobile se rozhodl jít s nejnovějšími trendy a darovat svým stávajícím zákazníkům pod stromeček více dat. Každému, kdo používá datový balíček, výrazně na měsíc navýší limit FUP. Další výhry pak nabízí v soutěži na Facebooku.

Jak se dobíjí na terminálech Sazky

Virtuální operátor Sazka Mobil se pochlubil překročením stotisícové hranice počtu zákazníků. Na tom by samo o sobě nebylo nic moc zajímavého, Sazka Mobil ale přiložil zajímavou statistiku týkající se dobíjení na terminálech Sazky.

Reklama