Top 10 článků týdne: Amazon má vlastní mobil

Reklama

Všechny leaky a rumoury se ukázaly být pravdivé, telefon od Amazonu je na světě. Nokii se nějak zalíbil operační systém Android, připravuje další model řady X. Těšit se můžete i na nový díl oblíbené hry Angry Birds. Podívejte se na přehled článků.

Virtuálů je už přes 70, ČTÚ si na ně posvítil

Český telekomunikační úřad prověřil, jak si virtuální operátoři plní své zákonné povinnosti ve vztahu k transparentnosti vůči zákazníkům. Asi nikoho nepřekvapí, že našel nemálo nedostatků a vyzval proto virtuály, aby si udělali pořádek.

City Mobile má spoustu nových tarifů

Virtuální operátor City Mobile vylepšil všechny své tarify. Přitom ale ponechal v nabídce všechny tarify původní, takže si každý může vybrat podle svých představ. Novinky vychází z potřeb zákazníků, respektive ze statistik využívání různých volných jednotek.

Sony Xperia Z2: parádně fotí a natáčí [galerie]

Atraktivní novinka od Sony přichází ve voděodolné konstrukci s parádní výbavou a hlavně kvalitním fotoaparátem s podporou 4K videa.

HTC One Mini 2 do prodeje za 12 999 Kč

Nadšenci do značky HTC a jejích kovových modelů mohou utíkat pro zmenšený model One, oproti němuž ušetří asi 4 000 Kč. Menší novinka kopíruje design vlajkové lodi, výbava je stále velmi kvalitní, počítejte s 13Mpx fotoaparátem.

Samsung Galaxy Tab S: ten nejtenčí a nejlehčí

Samsung představuje zajímavý tablet se Super AMOLED displejem a dvěma velikostmi displejů 8,4 a 10,5 palců. Navíc přidává nové příslušenství.

Aligator S4020 Senior: levný Android s velkou grafikou [test]

Seniorský chytrý telefon Aligator může vaše babičky a dědečky příjemně překvapit, nabídne velká dotyková tlačítka a písmo. Díky Androidu lze doinstalovat zajímavé aplikace.

Angry Birds Epic: další skvělý díl nejen s ptáky [hra]

Nachystejte se na letní nudu u vody a instalujte nejnovější díl ságy Angry Birds. Tahové RPG jsme tu ještě neměli a tak je co objevovat a zkoušet.

O2 má nový tarif za 19 Kč měsíčně

O2 bez velkého humbuku zařadilo v květnu do nabídky dva nové tarify. Jeden z nich má paušál ve výši 19 Kč a konkuruje tak legendárnímu, před nedávnem bohužel výrazně zdraženému tarifu Vodafone Odepiš. Druhý k tomu přidává 200 MB dat.

Amazon představil Fire Phone, v Česku si moc neužijete

Amazon představil dlouho očekávaný telefon, který se podle předpokladů označuje jako Fire Phone. Prodávat se bude u amerického operátora AT & T a samozřejmě v něm najdete spoustu služeb a možností, které nabízí Amazon.

Nokia zahájila odpočet k uvedení nového modelu X2

Podle předpokladů a ohlasů z internetu se zřejmě dočkáme oficiálního představení nové Nokie s Androidem, tentokrát s označením X2.

Reklama