Top 10 článků týdne: banky a Windows Phone

Reklama

V uplynulém týdnu jsme se zaměřili na bankovní aplikace. Svůj mobilní internetbanking totiž představila jak Česká spořitelna, tak Air Bank, obě banky ve verzi pro Windows Phone. Podívejte se na přehled článků.

Meizu začíná prodávat v Česku Meizu MX4 Pro

Čínský výrobce Meizu doveze na český trh velmi omezený počet přístrojů MX4 Pro, které se vyznačují více než jednodenní výdrží i při zapnuté podpoře LTE. Seženete ho za necelých 14 tisíc.

Nové příslušenství vyladí Samsungy Galaxy S6 a Edge

Samsung začne prodávat dva nové špičkové telefony už 17. dubna, nyní představuje jejich praktické příslušenství.

T-Mobile překovává nabídku: 9 novinek, 28 doprodejů [ceník]

T-Mobile zveřejnil svůj dubnový ceník zařízení, a musíme přiznat, že v něm nezůstal kámen na kameni. Do výprodejových poliček se přesune 28 telefonů, naopak nově se v nabídce objeví devět dosud neviděných.

Jak fotit barvy chytře s Lumií

Jaro se pomalu rozjíždí a s ním také zajímavé náměty na fotografování. Nechte se inspirovat Lumia tipy na focení!

T-Mobile v dubnu: 2 nové tablety, 6 doprodejů [ceník]

T-Mobile v průběhu dubna zařadí do své nabídky dva nové tablety, naopak šest starších kousků už jen doprodá a nebude nadále nabízet. Podívejte se na kompletní tabletovou nabídku.

Vodafone má ode dneška sdílený neomezený tarif

Vodafone nabízí nový sdílený tarif pro rodiny nebo podnikatele. Za jeden paušál získáte čtyři SIM karty, které kromě neomezeného volání a psaní zpráv sdílejí jeden datový limit.

SERVIS 24 Mobilní banka pro všechny systémy

Česká spořitelna připravila mobilní verzi bankovnictví i pro Windows Phone. Spravujte produkty u spořitelny pohodlně a odkudkoliv!

Rovio slaví a naděluje Angry Birds dalších 30 levelů

Legenda naštvaných ptáků stále nekončí, Rovio přihazuje další skvělé díly, hrajte zdarma!

S obří výdrží: THL 4000 [recenze]

Méně obvyklá značka telefonů, THL, prodává na českém trhu smartphone s obří výdrží. Model THL 4000 by měl zvládnout na jedno nabití hned několik dní špičkového výkonu.

AirBank má mobilní bankovnictví pro Windows Phone [aplikace]

AirBank uvádí novou aplikaci pro vaše Lumie, s níž obsloužíte váš účet a další produkty banky. Stahujte a instalujte zdarma.

Reklama