Top 10 článků týdne: ceníky operátorů, tři nové Lumie v Česku

Reklama

Operátoři rozeslali na přelomu září a října své nové ceníky zařízení, tentokrát se v nich objevila celá řada tabletů na splátky nebo se slevou. Nokia se překonala a začala prodávat tři nedávno představené modely Lumia i v Česku.

Samsung Galaxy S5 mini: první dojmy, foto a video

Zmenšený Galaxy S5 mini se pyšní skvělým AMOLED displejem s HD rozlišením, voděodolnou konstrukcí a výbornou funkční zásobou, v níž nechybí čtečka otisků prstů i 4jádrový procesor. Telefon dělá čest výrobci a šetří peníze v porovnání s velkým S5.

Castle Defense: postavte věže a čekejte na nepřátele [hra]

Hoďte starosti za hlavu a pojďte mydlit nepřátele hlava nehlava s použitím obranných věží. Skvělá tower defense hra přináší bohaté možnosti zbraní, typu obrany, vylepšení a okamžitého nasazení záloh. To vše v super grafice.

Lama Mobile nabízí bonus 2 000 Kč za přenos čísla

Virtuální operátor Lama Mobile se snaží svým budoucím zákazníkům pomoci s přenosem telefonního čísla. Každý, komu se to podaří, může získat bonus ve výši až 2 000 Kč. Není to ale tak jednoduché.

T-Mobile v říjnu: 7 novinek, 19 doprodejů [ceník]

T-Mobile zveřejnil svůj ceník zařízení pro měsíc říjen. Najdete v něm spoustu novinek, které už jsou v prodeji nebo se do prodeje připravují, ale také (jako již tradičně) řadu telefonů v poslední šanci, které se jen doprodají.

O2 v říjnu: 3 novinky, 6 výprodejů [ceník]

O2 ve svém říjnovém ceníku představuje tři zajímavé novinky. Naopak šest telefonů se po vyprodání zásob již v nabídce neobjeví. Všechny přístroje pak můžete zakoupit na splátky bez navýšení.

Vodafone v říjnu: šest novinek, tablety na splátky [ceník]

Vodafone i ve své říjnové nabídce pokračuje v prodeji dotovaných telefonů. Jedná se o balíčky kombinující mobil (nebo nově i tablet) a některý z tarifů. K jeho pořízení je potřeba splácet alespoň dva roky.

Huawei Honor Tablet : 8 palců a podpora 3G

Huawei představuje tablet, z nějž se bude dát telefonovat a radost udělá fanouškům kovových konstrukcí. Sympatická velikost 8 palců jen očekávaní prohlubuje, potěší tloušťka pod 8 mm.

Nokia začíná prodávat Lumie 730, 735 a 830

Tak jsme se dočkali ještě před Vánocemi, v obchodech se objevily nedávno představené Lumie, sáhnete po hliníkové Lumii 830 s Pureview fotoaparátem?

Nová služba Update: Každý rok nový iPhone a zdarma

Chcete si každý rok nebo rok a půl dopřát nový iPhone, aniž by vás to něco stálo? Pak vás možná zaujme služba UpDate, kterou provozují obchody iStyle a Mobil Pohotovost ve spolupráci s firmou HomeCredit.

Reklama