Top 10 článků týdne: Ceny roamingu padají

Reklama

Prázdniny pomalu klepou na dveře a s nimi i doba letních dovolených. Operátoři proto v souladu s regulačními pokyny Evropské unie snižují ceny roamingu. To ale není vše, co se v uplynulém týdnu událo, podívejte se na kompletní přehled.

Rollei Youngstar: outdoorová kamera pro nenáročné [test]

Levná sportovní kamera Rollei má ambice se stát vaším společníkem na výletech, projížďkách na motorce, na kole a při jiných aktivitách. Sympatické zařízení za nízkou cenu natočí záběry v HD rozlišení se zvukem.

Chytrý a chytřejší: LG G3 [preview]

Chytrý a chytřejší: LG G3 [preview]

Jihokorejské LG představilo včera novou vlajkovou loď, který nahradí starší model G2. Trochu neinvenčně se jmenuje LG G3, ale rozhodně má co nabídnout.

OwnFone: první mobil pro nevidomé

Britská firma OwnFone nabízí jednoduché mobily pro děti a seniory, které se vyznačují malým počtem personalizovaných tlačítek. Jednou z možností jsou nově i tlačítka potištěna reliéfním Braillovým písmem, takže jsou vhodné pro nevidomé..

Nokia Lumia v kapse? Tak hrajte hry za polovinu

V obchodu jsou právě ke stažení hry ze studií Disney a Marvel, které koupíte do 2. června za poloviční ceny. Za zajímavé hry tak nedáte víc jak 20 Kč a užijete si spoustu zábavy. Co si nainstalujete?

Vodafone nabízí Připojení bez kabelu všem

Vodafone ukončil pilotní provoz svého datového Přípojení bez kabelu, které je určeno na nepříliš časté přenášení. Nyní je za stejných podmínek k dispozici pro všechny zákazníky. Za smlouvu na dobu určitou navíc získáte slevu na modem.

GoClever Orion 785: 4 jádra za pusu [test]

GoClever pokračuje v řadě tabletů s displeji o velikosti 7,85 palců. Levný tablet Orion přichází s IPS displejem, GPS, bluetooth, a hlavně s Androidem 4.2, který pohání 4jádrový procesor a 1 GB RAM. To vše za cenu hluboko pod 3 000 Kč!

Seznam.cz má nové aplikace pro e-mail a Sauto.cz

Vývojáři v Seznamu vytvořili nové mobilní aplikace pro pohodlnější správu vaší mailové schránky. Zatím je pouze pro Android a plná nedodělků, ale za vyzkoušení stojí. Na aplikaci pro Sauto.cz si také ještě počkáme.

Vodafone zlevňuje roaming v rámci EU

Podobně jako T-Mobile, i Vodafone snižuje ceny roamingu v Evropské unii. Nové ceny jsou automaticky aktivovány všem zákazníkům tarifu Vodafone World Roaming od 1. července, určitě jich tak stihnete využít už na letošní dovolené.

Apple koupil draze výrobce sluchátek Beats

O čem se povídalo už nějakou dobu, to je nyní oficiální. Apple utratil neuvěřitelné 3 miliardy dolarů za výrobce Beats, kterého se nedávno HTC zbavilo ani ne za třetinu…

Mio Spirit řady 6900: s navigací se mluví česky

Mio uvádí nový model autonavigace Mio Spirit s 5palcovým displejem, mapami 44 zemí Evropy s doživotní aktualizací a také českým hlasovým ovládáním. Stačí říct, kam se jede a navigace najde trasu.

Reklama