Top 10 článků týdne: dozvuky IFY

Reklama

I když veletrh spotřební elektroniky IFA proběhl minulý týden, články tohoto týdne ještě byly plné novinek. Objevily se ceny několika přístrojů, které se dostanou i do Česka. Nezapomněly jsme na zpravodajství od mobilních operátorů. Však se podívejte sami.

Microsoft HD-10: doplněk pro snadné sdílení obrazu

Novinky z IFA pamatují také na příslušenství, od Microsoftu jsme se dočkali zajímavého kousku v podobě bezkontaktní možnosti sdílení obrazu na HDMI televizi nebo projektor. Telefony musí podporovat funkci Wi-Fi Miracast.

Tesco Mobile má Dynamo – automatické dobíjení kreditu

Jednou z hlavních výtek, které uživatelé směřují k předplacenkám, je nutnost neustále myslet na pravidelné dobíjení kreditu. Tesco Mobile přišel se službou Dynamo, která přinejmenším tuto nevýhodu předplacených karet odstraní.

LG představuje telefony a chytré hodinky G Watch R

IFA v Berlíně předvádí nové TV a chytrou domácí elektroniku, nezapomíná na chytré telefony a příslušenství, opět jsou na scéně chytré hodinky na zápěstí.

Lenovo Vibe X2: luxusních 8 jader

Lenovo uvádí atraktivní model výkonného smartphonu, který se stane rovněž módním doplňkem. Ohromí nás výkonem 8 jader procesoru, samozřejmostí je fullHD displej a skvělý 13Mpx fotoaparát.

Preview tabletu pro firmy Samsung Galaxy Tab Active

S nasazením tabletů do firemní sféry jsou zatím jen problémy. Tablety jsou obecně hůře zabezpečené než firemní notebooky, svým určením vyhovují více zábavě než vážné práci. Vše by měl změnit Samsung Galaxy Tab Active představený na veletrhu IFA.

Preview tabletu Goclever Insignia 1010 Business

Firma Goclever představila zajímavý tablet určený především pro firemní sféru. Najdete v něm operační systém Windows (neplést s Windows Phone), takže o programy nebude nouze, dále je vybaven plnohodnotnou notebookovou klávesnicí.

Známe ceny Samsung Galaxy Note 4 a Gear S

Samsung zveřejnil české ceny svých novinek z veletrhu IFA. Podle očekávání se jedná o produkty té nejvyšší cenové kategorie, pokud si je budete chtít pořídit mezi prvními, musíte zanořit ruku pořádně hluboko do kapsy.

Pozor, už od zítřka u Vodafonu automaticky dokupujete data

Vodafone od zítřka aktivuje všem zákazníkům s datovými tarify nový balíček. Od této chvíle, jakmile vyčerpáte data příslušející k vašemu tarifu, dojde k automatickému dokoupení dalších dat za 49 Kč. Pozor na to, pokud nechcete, deaktivujte!

Apple Watch: další chytré hodinky nejen na fitness

Apple kromě nových telefonů iPhone 6 představil chytré hodinky pro běžné nošení i sportování. Výsadou je skvěle čitelný dotykový displej i kvalitní materiály konstrukce.

Apple iPhone 6 a 6 Plus: větší displeje jsou nutností

Apple na očekávané keynote ukázal dva nové telefony, chytré hodiny Watch, NFC platby Apple Pay. Telefon strhávají největší pozornost, zvětšily se displeje, přidalo NFC, zrychlily procesory a objevily se další vylepšení.

Reklama