Top 10 článků týdne: dva nové Google Nexus

Reklama

Firmy HTC a Motorola představily dva nové modely Google Nexus s označením Nexus 6 a Nexus 9, na kterých bude poprvé v historii představen nový systém Android 5.0. Podívejte se na přehled článků týdne.

Lumia 1020 jako astronomický dalekohled

Nadšenci z Open Space Agency vytvořili dalekohled vytisknutý na 3D tiskárně, jehož základem je telefon Lumia 1020. Slibují, že je podstatně výkonnější než obvyklé domácí dalekohledy.

Meizu MX3: tohle nás má ohromit? [preview]

Líbivý telefon to hraje na design Applu a vysoký výkon hardwaru. Pro focení a video se moc neosvědčil, prostředí Flyme je nutné přivyknout. Meizu má určitě na čem zapracovat!

CAT S50: bezmála 5 palců do nepohody

Novinka z oblasti outdoorových mobilů přichází s ochranou Gorilla Glass 3 nad 4,7palcovým displejem, počítá se 4jádrovým procesorem a hodit se bude 8Mpx fotoaparát. Že přežije vodu, pády a drsné zacházení, to je samozřejmost.

Studenti volají málo, o to více datují [průzkum]

Virtuální operátor Studentfone si nechal udělat výzkum mezi 894 lidmi ve věku 15-26 let. Vyplynulo z něj, že provolají nanejvýš 60 minut měsíčně a upřednostňují datové přenosy. Měsíčně pak zaplatí 300 Kč.

ČEZ online: sledujte svoji spotřebu [aplikace]

ČEZ nachystal pro svoje zákazníky aplikaci pro Android a iOS, s níž lze spravovat a kontrolovat zákaznický účet. Ať už máte od ČEZ elektřinu, plyn nebo mobilní služby, vše vám aplikace ukáže.

Preview tabletu Goclever Insignia 700 Pro

Firma Goclever přináší na český trh další zajímavý tablet. Má sedmipalcový displej, dvoujádrový procesor a na pomyslném palci se mu houpá cedulka s cenovkou pod dva tisíce korun. Podívejte se, co všechno Goclever Insignia 700 Pro dokáže.

Google Nexus 6 a Nexus 9 představeny

Google uvádí dva nové přístroje s nejnovějším Android 5.0. V prvním případě máme čest se smartphonem od Motoroly, Nexus 9 je pak tablet z dílen HTC.

Samsung spolupracuje na digitálním čtení s firmou Marvel

Společnost Samsung se stala Partnerem pro inovace Frankfurtského knižního veletrhu. Samsung se podle vlastních slov snaží vyrábět zařízení, která přiblíží čtení digitálního obsahu běžným lidem a poskytnou různorodý zážitek ze čtení.

T-Mobile o víkendu mění systémy, nebude možné aktivovat služby

Jak již dříve avizoval, T-Mobile o víkendu vymění svůj systém pro práci se zákazníky (CRM). Již aktivních služeb se to nijak nedotkne, vše bude fungovat. Nové si ale neaktivujete a již aktivní nezrušíte, proto pozor.

Velký displej, málo paměti: Goclever Quantum 600 [recenze]

Na pultech obchodů již nějakou dobu pobývá šestipalcový obr se čtyřjádrovým procesorem Goclever Quantum 600 a my se na něj podíváme zblízka.

Reklama