Top 10 článků týdne: hodinky, které dobudou svět

Reklama

V uplynulém týdnu jsme otestovali chytré hodinky, které změní svět. Předně, vydrží na jedno nabití nekonečně dlouho. Za druhé, jsou tak levné, že se tomu budete smát. Podívejte se sami.

Aligator A870: telefon pro každého seniora [recenze]

Jestliže hledáte mobil pro babičku s dědečkem, určitě jste objevili značku mobilů Aligator. Tento model se pyšní dobíjecím stojánkem, který se postará o to, aby byli senioři stále na příjmu.

Kolik dat skutečně potřebujete? [výsledky vánočního pokusu Vodafonu]

Vodafone v rámci předvánoční akce zkoušel, kolik lidé potřebují dat, když se mohou utrhnout ze řetězu. Všem automaticky obnovoval FUP podle jejich libosti. Nyní akce skončila a přinesla několik rekordmanů.

HTC zahájilo prodej modelu Desire 820

Firma HTC zahájali na českém a slovenském trhu prodej modelu Desire 820, který se vyznačuje 8Mpx selfie kamerou. Seženete ho u vybraných prodejců a několika operátorů za cenu okolo 9 500 Kč.

Samsung Gear Fit: náramek nejen pro sportovce [recenze]

Zaoblené barevné displeje Samsungu se stávají doplňkem zápěstí. Kromě velkých hodinek Gear S můžete koupit fitness náramek, který však umí ovládat telefon a zobrazí další informace.

Lenovo představilo na CESu spoustu novinek

Čínská společnost Lenovo představila na veletrhu CES celou řadu novinek. Dnes se podíváme na telefon P90, variantu Vibe X2 Pro, přídavný blesk Xtension Selfie Flash a náramek Vibe Band VB10.

Tabletů se prý v roce 2015 prodá o 9 % více, tvrdí analytici

Rok 2014 byl prvním v historii, kdy počet prodaných tabletů nerostl dvouciferným tempem. V roce 2015 to nebude o mnoho lepší, přesto lze očekávat mírné zlepšení loňské bídy. Alespoň podle analytiků.

Spotify aktualizuje: nový design, nové funkce [aplikace]

Nezapomeňte aktualizovat aplikaci Spotify, potěší vás novým designem s upraveným fontem a kulatými ikonami. Přibyla funkce Your Music pro ukládání a organizaci oblíbené hudby.

Některé wearebles budou muset schvalovat zdravotníci

Americký úřad pro kontrolu léčiv FDA chce zavést povinnost certifikace pro některé druhy nositelného příslušenství. Stále častěji se totiž vedle stylových fitness doplňků objevují přístroje s léčebnými ambicemi.

Lenovo má nové tablety: Tab 2 A7-10 a Tab 2 A7-30

Lenovo představilo na CESu kromě řady jiných novinek také dva tablety, které jsou určeny zejména lidem, co si pořizují tablet poprvé. Jedná se o modely Lenovo A7-10 (jen Wi-Fi) a Lenovo A7-30 (Wi-Fi+3G).

GoClever Chronos Eco: hodinky s výdrží 30 dní [recenze]

V jednoduchosti je krása a to platí i pro jednoduché hodinky GoClever s černobílým displejem, podporou upozornění na zprávy a hovory, krokoměrem a dalšími funkcemi. dobrý dojem podtrhuje cena 1 500 Kč.

Reklama