Top 10 článků týdne: iPhone zase v Česku

Reklama

V noci ze čtvrtka na pátek se v Česku začaly prodávat dva nové iPhony. Operátoři je předprodávali už od víkendu. Zájem byl ale celkem vlažný. Jen se sami podívejte na přehled nejzajímavějších článků týdne.

Šlágr Mobil: virtuál pro milovníky dechovky

Znáte seniorskou televizi Šlágr TV, která hraje jen lidovky a dechovky? Její provozovatel rozjel v září virtuálního operátora, který je samozřejmě k dispozici i zákazníkům mladšího věku.

T-Mobile rozšířil LTE do dalších sto měst

T-Mobile rozšířil za měsíc a půl svou LTE síť o 100 nových obcí ve 27 okresech. Pokračuje tak v pokrývání venkovských oblastí a menších měst, při němž upřednostňuje lokality nacházející se mimo pokrytí 3G.

Meizu MX3: čínská elegance [recenze]

Meizu z nabídky O2 rozhodně zaujme designem a specifikacemi. Stylový telefon s Androidem připomíná iPhone starší generace, potěší třeba displejem až ke krajům.

Aktualizováno: Operátoři začínají (před)prodávat iPhone, známe ceny

O2, T-Mobile i Vodafone začnou ve čtvrtek prodávat telefony Apple iPhone 6 a Apple iPhone 6 Plus. Již nyní je možno tyto přístroje předobjednat, počet kusů na předobjednávky i vlastní podej ale bude omezen.

Samsung Galaxy Note 4 jde do prodeje

V pátek 24. října začne Samsung v Česku prodávat svůj phablet Samsung Galaxy Note 4. První stovka zájemců si bude moci pořídit stylové kožené pouzdro za symbolickou korunu, všichni si pak užijí bezplatný obsah a aplikace.

Aligator S4700 Duo: s perletí na zádech [preview]

Dual SIM s téměř 5palcovým displejem přichází se sympatickou cenovkou a solidním hardwarovým výkonem. Přivítejte IPS HD displej, 8jádrový procesor, 3D akcelerátor, 1 GB RAM v elegantní konstrukci.

Zabalit do skla, prosím: Kazam Tornado 348 [preview]

Britský výrobce Kazam se na českém trhu hodlá uchytit dalším telefonem. Jedná se o extrémně tenký přístroj obalený sklem, Kazam Tornado 348. Podívejte se na pár základních informací.

Vodafone Smart Tab 4G: operátorský tablet s LTE [preview]

Vodafone vrhá na český trh tablet vlastní značky, který podporuje sítě čtvrté generace. Podobně jako v případě jiných tabletů a telefonů z vlastní stáje, i Smart Tab 4G se dočkal významné podpory, pořídit ho můžete již za symbolickou korunu.

Genius DVRR-FHD660G: nová autokamera s GPS

Genius nabízí šikovnou kameru do auta, která kromě nahrávání fullHD videa nabízí varování na rychlostní limity a export trasy do Google Map. To vše díky integrovanému GPS modulu.

Microsoft Lumia brzy realitou, logo Nokia se ale neztratí

Následující týdny by měly dle vyjádření marketingové viceprezidentky Microsoftu přinést telefony s názvem Microsoft Lumia. Nic jiného se měnit nebude, ani systém, ani aplikace, není řeč o designu. Logo Nokia však bude fungovat pro lowendy bez operačního systému.

Reklama