Top 10 článků týdne: Jak volají Češi

Reklama

V uplynulém týdnu jsme vás seznámili s unikátním výzkumem na téma „mobilní chování Čechů“. Víte, kolik hovorů denně v průměru uskutečníme, jak dlouho trvají a kolik odešleme zpráv?

Perfect Lock: bleskový zámek Lumie [aplikace]

Jednoduchá aplikace pro Lumie přináší pohodlné zamykání telefonu dotykem dlaždice na hlavním displeji. Nemusíte tak sahat na boční tlačítko.

Lenovo S90 a P70: v hlavních rolích hliník a dlouhá výdrž

Novinky od Lenova míří na různě zaměřené zájemce, model S90 má luxusní kovový design, zato P70 zase baterii s obří kapacitou 4 000 mAh. Po kterém byste sáhli vy?

Ceník tabletů T-Mobile: 6 novinek, 9 doprodejů

T-Mobile má v únorové nabídce 25 tabletů. V tom už je započteno šest novinek, které se v únoru objevily či objeví, stejně jako devět tabletů, u nichž se čeká jen na vyprodání aktuálních skladových zásob.

KAZAM Tornado 348: hubeňour má v pase 5,15 mm

V bílo-zlatém provedení si můžete zakoupit hodně tenký telefon s Androidem, který se stane i módním doplňkem. Tenká konstrukce vypadá skvěle, rozhodně nezarmoutí ani hardwarová výbava.

Samsung Galaxy Young 2: malý a trochu šikovný [recenze]

Levný Android patří do rukou mobilním začátečníkům a dětem. Menší rozměry udělají radost i dámám, pro časté používání však neocení malý displej jen 3,5 palců.

O2 vyprodává vánoční smartphony

Pokud uvažujete o novém smartphonu a nedostali jste ho pod stromeček, máte ještě šanci. O2 se rozhodlo vyprázdnit sklady a nabídnout vánoční hitovky se slevou až 2 000 Kč.

Samsungy Galaxy A3 a A5 do prodeje ve 4 barvách

Na podzim oznámené novinky s kovovými konstrukcemi se právě dostávají na český trh. Velkým hitem zřejmě budou selfies díky předním 5Mpx fotoaparátům.

Jak volají Češi: 5 hovorů do 5 min a 5 SMS denně [výzkum]

Virtuální operátor Mobil od ČEZ si nechal udělat výzkum o mobilním chování české populace. Ukázalo se, že pro Čechy je nejdůležitějším číslem pětka. 5x volají, 5x odešlou SMS a hovory trvají 5 minut.

Dropbox pro Windows Phone: perfektní spojení s cloudem [aplikace]

Provázanost systému Windows Phone s cloudem OneDrive je pro Dropbox výzvou. Nyní přichází oficiální klient pro pohodlné zálohování do tohoto populárního úložiště.

Telefon do nepohody: Aligator RX400 [recenze]

Přesto, že testuji odolný telefon, nebudu se věnovat odolnosti a výdrži pod vodou. Spíše se zaměřím na to, jak mobil obstojí, když vás přestane bavit házet ho do piva v hospodě, nebo poslouchat rádio ve vaně.

Reklama