Top 10 článků týdne: jaké mobily prodávají čeští operátoři

Reklama

Skončil první týden měsíce června a my jsme vás na našem webu informovali mimo jiné o cenících zařízení prodávaných u českých mobilních operátorů. Podívejte se ale raději sami na kompletní přehled nejzajímavějších článků.

O2 v červnu: 3 nové telefony, 1 nový tablet [ceník]

O2 začne v červnu prodávat tři nové mobilní telefony a jeden tablet. I nadále zůstává zachována možnost nákupu zařízení na splátky bez navýšení, a to s dobou splácení dvanáct nebo dvacetčtyři měsíců. Podívejte se na kompletní ceník.

Vodafone v červnu: 10 nových mobilů [ceník]

Vodafone překopal svůj ceník od základů. V červnu v něm najdete deset nových zařízení a k tomu Tři balíčky kombinující telefon a tarif. Podívejte se, co nového si pro vás operátor s červenou kapkou v logu v tomto měsíci připravil.

T-Mobile v červnu: 2 novinky, 12 doprodejů [ceník]

T-Mobile má ve svém červnovém ceníku dvanáct přístrojů zařazených do doprodejů. K tomu přidává pouhé dvě novinky, HUAWEI Ascend G6 LTE a LG G2 mini D620r. Podívejte se na kompletní ceník největšího mobilního operátora.

Aligator S5000 Duo: osmijádro a dual SIM v jednom [test]

Nový octa core telefon představuje zajímavou volbu mezi 5palcovými telefony. 1080p rozlišení IPS displeje nechá vyniknout nejnovější hry, majitelé ocení tloušťku 8 mm a hmotnost 135 g. Aligator se rozhodně nemá za co stydět.

Temná strana fotek: instalujte aplikaci Black

Fandíte černobílé fotografii? S touto aplikací si je vyrobíte a ještě dokonale vyladíte, až z nich může být umělecké dílko. Aplikace umí měnit parametry obrazu v různých úrovních, jde o pokročilý nástroj fotografů.

Apple představil nový iOS, na iPhone a iPad si musíme počkat

Apple měl včera svou vývojářskou konferenci WWDC, od které se obecně očekávalo představení iPhone 8 nebo nějakého zajímavého gadgetu (iWatch nebo iGlass). Nic z toho se nestalo, Tim Cook pouze představil nový operační systém iOS 8.

Samsung Z: poprvé se systémem Tizen

Operační systém Tizen jsme zaregistrovali u chytrých hodinek Samsung Gear 2, nyní jej můžete mít v mobilu. Samsung si koupíte třeba ve zlaté barvě.

Samsung startuje prodej nových tabletů Galaxy Tab4

Po dubnovém oznámení nové řady tabletů Tab4 už si můžeme novinky koupit. Tedy modely ve velikostech 10,1 a 7 palců.

Sencor P430: outdoorový parťák nejen na výlety

Novinka od Sencoru již na pohled budí respekt. Odolná konstrukce má krytí IP67, poradí si tedy s vodou i prachem. Android žene 4jádrový procesor a také podporu dual SIM!

ČTÚ akreditoval další tarifní kalkulačku

Český telekomunikační úřad akreditoval třetí tarifní kalkulačku Korektel. Jelikož jedna z akreditovaných o svou akreditaci přišla, jsou nyní akreditovány opět jen dvě – Tarifon a Korektel. Podívejte se na podrobnější informace.

Reklama