Top 10 článků týdne: kolik jste ochotni dát za hodinky?

Reklama

Apple překvapil tím, že představil hodinky za poněkud netradiční cenu. Nejvyšší model ve zlaceném pouzdře pořídíte od čtvrt milionu výše. Skutečně chce někdo takto drahé chytré hodinky?

MWC: Huawei Watch jsou chytré a kulaté

Další přírůstky do nositelného příslušnenství předvádí Huawei. Jde o atraktivní kulaté chytré hodinky se systémem Android Wear s dotykovým displejem a kvalitními materiály konstrukce.

Se skvělou výdrží: Huawei Ascend Y550 [recenze]

A opět mé další premiérové setkání se značkou mobilních telefonů, tentokrát se jednalo o Huawei Y550. Jak se mi líbil?

MWC: dva nové mobily Honor 6+ a Honor 4X

Na veletrhu MWC se objevily dva nové telefony značky Honor. Nesou označení Honor 6+ a Honor 4x. Na oba se můžeme těšit i v Česku, kam se dostanou na přelomu jara a léta, neboli ve druhém čtvrtletí.

Sony Xperia E3: malý drak s LTE [recenze]

Sympaticky malý, odolný a lehký, takový je telefon Xperia E3 se 4,5palcovým displejem, který koupíte hned v několika barevných variantách. Nechte se překvapit podporou LTE a NFC!

Padající koule: jak pevnou ruku máš? [hra]

Ďábelsky jednoduchá hra pro Android prověří vaši ruku, mobil a hlavně nervy. Jak hluboko dokážete padat s koulí, která se musí vyhýbat labyrintu?

Apple se zbláznil: hodinky Watch za čtvrt milionu

Apple po dlouhém očekávání konečně představil své hodinky Apple Watch. Nad jejich (ne)funkcemi a cenami ale lezou oči z důlků nejednomu dříve nadšenému fanouškovi Applu.

MWC: Lenovo má tři nové tablety TAB 2 A8, A10-70 a IdeaPad MIIX 300

Lenovo představilo na veletrhu MWC hned tři nové tablety. Dva přístroje s Androidem – Tab 2 A8 a Tab 2 A10-70. K tomu přidal IdeaPad Miix 300, který se může pochlubit operačním systémem Windows.

IKEA bude mít od dubna nabíječky v nábytku

IKEA nachystala novou kolekci nábytku s bezdrátovými nabíječkami pro vaše telefony, kteér podporují Qi standard. Nezapomíná ani na tradiční USB pro kabely microUSB.

Jako v Bradavicích: kouzelníci s tabletem

Nedávný článek s kouzelníkem, který předvádí nepochopitelné iluze s tabletem iPad, se u vás setkal s velkým ohlasem. Prohledali jsme proto internet a našli spoustu dalších magických videí, nad kterými vám rozum zůstane stát.

Velký barcelonský přehled

Máte strach, že vám z přehršle novinek z veletrhu MWC něco uniklo? Podívejte se na kompletní přehled!

Reklama