Top 10 článků týdne: královny, králové a zase královny

Reklama

Uplynulý týden byl tak trochu korunovaný. Britská královna odeslala svůj první tweet, a to z tabletu Apple iPad. V Česku zase pro tablety začne vycházet časopis Dotyk Royal, který se zabývá právě královskými rody.

Zuno v mobilu: konečně pro Windows Phone [aplikace]

Banka v mobilu dnes není nic převratného, nyní jsme se po verzi pro iOS a Android dočkali aplikace Zuno pro Lumie. S mobilním bankovnictvím tak svůj účet obsloužíte z naprosté většiny smartphonů.

Samsung má novou značkovou prodejnu v Hradci Králové

Samsung otevřel svou osmou českou (a čtvrtou mimopražskou) prodejnu v Hradci Králové. Telefony a tablety značky Samsung tam bude prodávat společnost Setos. Pro první zákazníky jsou připraveny zajímavé akce.

Aligator S4700 Duo: dostupný Android překvapí [recenze]

Pokud hledáte telefon s velkým displejem a nechcete za něj dát spoustu tisíc, můžete Aligator zařadit do svého výběru. Mobil poskytuje dostatek výkonu na zábavu i pro každodenní použití, rozhodně nezarmoutí tenkým designem.

T-Mobile začíná testovat VoLTE hovory ve své LTE síti

T-Mobile spustil pilotní provoz technologie Voice over LTE (VoLTE), která umožní nový způsob hlasových hovorů přímo přes sítě LTE. Po otestování chce nabídnout tuto technologii i zákazníkům, a to už v roce 2015.

Britská královna tweetuje z iPadu

Britská královna Alžběta II. sice patří spíše do generace telegrafů, moderním technologiím se ale úplně  nevyhýbá. Ve svých 88,5 letech odeslala první tweet, k čemuž použila tablet Apple iPad. Stalo se tak u příležitosti slavnostního otevření výstavy.

Mozkovna: co všechno víte? [aplikace]

Mobil můžete použít pro cvičení znalostí a vašich mozkových závitů. Česká hra umí zapojit mozek váš i vašich přátel, rozhodně zaručujeme, že se naučíte i něčemu novému!

Avus A34 a A84: vydařená premiéra [recenze]

Na trhu se v nedávné době objevila dvojice smartphonů značky Avus. Pokud vám toto jméno nic neříká, pak se nemýlíte, jde o první počin tohoto výrobce, který je na našem trhu k dostání.

Honor 6: utajený Huawei na scénu!

Huawei uvádí do prodeje novou značku telefonů Honor. Prim hraje výkon a cena, design už trochu známe. Necháte se nalákat na 8 jader procesoru, 5 palců fullHD displeje nebo luxusních 3 GB RAM?

V Česku bude vycházet tabletový časopis o královských rodech

Vydavatelství Tablet Media, které vydává čistě tabletový magazín Dotyk, připravuje na listopad další tři magazíny téže značky. Na své si přijdou příznivci královských rodů, zájemci o ekonomii a také milovníci stylového bydlení.

Transcend TS-RDP9: kartový a diskový mág [recenze]

Chcete použít paměť mobilu nebo tabletu jako přenosné úložiště dat z počítače, USB flashky, karty microSD z jiného mobilu? Použijte adaptér Transcend, který podporuje USB OTG spojení s Androidy.

Reklama