Top 10 článků týdne: LTE na vzestupu

Reklama

Poslední týden před mobilní událostí roku, veletrhem MWC, se narychlo vytáhli zejména operátoři. Dobře vědí, že další týden na jejich tiskové zprávy nezbude příliš prostoru. Dočkali jsme se tak informací o rostoucím pokrytí LTE.

Další čínská značka v ČR. Tentokrát Leagoo

Zájemci o levné Androidy mohou zajásat, nabídka je zase o pár modelů bohatší. Pokud se vám logo Leagoo nezamlouvá, sáhněte po strojích Aligator, jsou to totiž ty samé.

Genius HS-970BT: nechte na hlavě [recenze]

Genius prodává headset s podporou NFC, která rozhodně neudělají ostudu. Povedl se design, ergonomie i kvalita produkce do uší.

T-Mobile rozšířil LTE-A v Praze

T-Mobile vybudoval 82 nových vysílačů sítě LTE-A. Aktuálně tak pokrývá 12 % území obývaného 25 % pražské populace. V nejbližší době chce pokrytí touto nejrychlejší dostupnou sítí dokonce zdvojnásobit.

V roamingu datujeme jako o život: za dva roky 5x více

Podle statistik O2 jsme v roce 2014 v zahraničí datovali 5× více než v roce 2012. Velký nárůst operátor zaznamenal i u zahraničních hovorů a textových zpráv. Největší spotřeba je samozřejmě o prázdninách.

GoClever Insignia 550i: pohodový dual SIM [recenze]

Nová Insignia to pořádně nakopla s výkonným hardwarem, vysokým rozlišením displeje a Androidem 4.4. Na tento telefon se můžete spolehnout.

Tesco Mobile: Za jedno dobití hned čtyři super výhody

Virtuální operátor Tesco Mobile inovoval svou nabídku. Za 300Kč dobití teď jeho zákazníci získají hned čtyři zajímavé výhody na následující měsíc. Operátor tak kompenzuje dřívější slevu za Club Card.

Nejvíc SMS jízdenek používají v Ústí, nejméně v Pardubicích a Hradci [statistika]

Sazka Mobil zveřejnil zajímavé statistiky, které se týkají využívání SMS jízdenek. Víte například, kolik jízdenek si průměrně koupí jeden zákazník, nebo v kterých hodinách je jízdenková špička?

Žasněte: Kouzelník vytahuje věci z displeje iPadu

Kouzelník Simon Pierro odhodil barevné kapesníky, králíky v klobouku i kouzelné hůlky. Místo toho čaruje s tabletem Apple iPad. Vytahuje z něj nejrůznější předměty, jiné do něj vrací. Podívejte se sami, budete žasnout!

Vodafone rozšířil LTE do dalších tří desítek měst

V průběhu ledna 2015 Vodafone pokryl sítí LTE dalších 28 českých měst. Turbo internet (kombinace LTE a 3G)  tak pokrýval již 96 % české populace, což představuje 84 % území republiky.

Pro nenáročné: THL T6 Pro [recenze]

S přístrojem této značky jsem měla tu čest poprvé, dokonce jsem o ní i poprvé slyšela. Nevěděla jsem tedy vůbec, co mohu čekat, a ukázalo se, že od THL T6 Pro nelze čekat mnoho.

Reklama