Top 10 článků týdne: MWC stokrát jinak

Reklama

V pondělí začal veletrh Mobile World Congress, nejdůležitější událost celého roku. Již v neděli začali výrobci uvádět jednu novinku za druhou, a my jsme je samozřejmě důkladně sledovali.


Recepty Ládi Hrušky: fanoušci jej milují [aplikace]

Další aplikace se věnuje nabídce vychytaných receptů Ládi Hrušky, který vaří s heslem „rychle a levně“.

Lumia 830: spolehlivý výkon v barvě [recenze]

Barevná Lumia vás dostane výkonem, přehledným systémem i kovovou konstrukcí. Bude vždy připravena zařídit parádní 1080p záběry a fotky z 10Mpx fotoaparátu.

MWC: dva nové smartphony Lumia: 640 a 640 XL

Microsoft představil na MWC hned dva nové telefony Lumia, které se budou prodávat v celé řadě různě se lišících verzí. Oba nabídnou špičkový výkon a operační systém Windows Phone.

MWC: Sony má další podvodní mobil Xperia M4 Aqua

Japonská firma Sony představila na veletrhu MWC další z řady svých odolných mobilů. Jmenuje se Xperia M4 Aqua a kromě odolnosti proti vodě nabídne špičkový výkon a operační systém Android.

MWC: Samsung Galaxy 6 a Galaxy 6 Edge

Samsung navazuje na úspěchy dosavadních modelů S5 a Edge, spojuje materiály sklo a kov v další atraktivní novinky, které fanoušci značky musejí mít. Zahnutý displej, nové odstíny a vynikající hardware, to je na jejich vizitkách.

MWC: tablet zábavu: Sony Xperia Z4 Tablet

Sony představilo na veletrhu MWC tablet Xperia Z4 Tablet, který je určen především pro zábavu. O tom svědčí špičkový výkon, výdrž na jedno nabití a propojení s herním systémem PlayStation.

MWC: HTC One M9 je další kovový elegán

HTC opět vsází na přítomnost kovu na těle telefonu s 5palcovým displejem, přidává megapixely fotoaparátu a dokonce se chlubí 5.1 zvukem předních stereoreproduktorů.

MWC: Kazam Tornado 455L se těší do vody

Mladá značka se v Barceloně pochlubila odolnou novinkou Torando 455L se zaoblenými tvary a tloušťkou pod 7 mm. Certifikace IP67 zaručuje výdrž pod vodou i v prachu.

MWC: Lenovo Vibe Shot je stvořen pro fotky i volání

Také Lenovo představilo mobilní novinky na MWC v Barceloně. Vibe Shot je hybrid kvalitního fotoaparátu 16 Mpx a smartphonu s Androidem 5.0.

MWC: tablet Huawei MediaPad X2

Huawei představil novou verzi svého tabletu MediaPad, tentokrát pod označením X2. Dostupný bude ve stříbrné a zlaté barvě, přičemž zlaté provedení má o něco lepší hardwarovou výbavu.

Reklama