Top 10 článků týdne: MWC už je v dohledu

Reklama

Zatím ještě neklepe na dveře, ale už dobře slyšíme, jak oddychuje na schodech. Jinými slovy – na světlo světa začínají pronikat informace o tom, co jednotliví výrobci nejspíš na veletrhu představí.

 

MWC 2015: Co ukáže LG?

Další ročník MWC se bude také držet trendu nositelného příslušenství, od LG bychom měli dostat hodinky LG Watch Urbane.

Co chystá HTC na MWC v Barceloně?

Světový mobilní kongres v Barceloně se bude konat už na počátku března a pomalu začínáme zjišťovat, na co se máme těšit. HTC má uvést další vlajkovou loď, která navazuje na model One M8.

Sazka Mobil po roce: 150 tisíc zákazníků

Sazka Mobil už je na českém trhu přesně rok. Za tu dobu nasbíral úctyhodných více než 150 tisíc zákazníků. Při této příležitosti se pochlubil několika zajímavými statistikami.

OpenCall zlevňuje volání ve střední Evropě na 1,80 Kč/min

Někdy v průběhu března oslaví virtuální operátor OpenCall zákazníka s pořadovým číslem 50 000. Na oslavu tohoto milníku odmění zákazníky všechny, a to ty současné, stejně jako ty budoucí.

Lumia 830: tuhle chceš [první dojmy]

Tento model patří mezi nejlépe vybavené Lumie na trhu. Od špičkové Lumie 930 se liší v drobnostech, svým výkonem a zpracováním bude vyhovovat většině zájemců o Windows Phone telefon.

Recepty Ládi Hrušky do mobilu! [aplikace]

Fanoušci známého sběratele receptů jsou určitě nadšeni, v mobilu a tabletu s Androidem mohou nyní bleskově listovat v postupech na tvorbu domácího smažáku a dalších dobrot!

Samsung už není ve sporu s Microsoftem, možná nasadí Windows Phone

Firmy Samsung a Microsoft ukončily soudní spory ohledně Androidu. I když podrobnosti jsou tajné, pravděpodobně se mimosoudně finančně vyrovnaly. Třeba se brzy dočkáme Samsungů s Windows Phone.

PPF je s O2 spokojeno [finanční výsledky]

O2 ukončilo první rok pod nadvládou PPF. Podle tiskové zprávy s finančními výsledky je nový majitel spokojený, všech cílů bylo dosaženo. Pravda je, že operátor si udržel přibližně stejný počet zákazníků.

Honor 3C: další podařený člen rodiny [recenze]

Za málo peněz hodně výkonu, to je motto Honoru 3C z dílen Huawei. Telefon s cenou do 4 000 Kč se pyšní svižným chodem díky 2 GB RAM, potěší i grafika od výrobce.

Seznam aktualizuje aplikace pro Email.cz

Vývojáři v Seznamu reagují na podněty uživatelů a přinášejí inovace pro aplikaci Email.cz pro Android a Windows Phone. Třeba dáte aplikaci další šanci, my jsme spokojeni.

Reklama