Top 10 článků týdne: Nokia je mrtvá, ať žije Lumia

Reklama

Nepřekvapivá událost minulého týdne je spojena s prodejem mobilní divize Nokie firmě Microsoft. Na trhu se totiž objevil první telefon, který nenese starou značku, ale je označen již jen jako Microsoft Lumia 535.

Genius Life-Shot FHD300: vaše nová outdoorová kamera

Chcete točit akční videa při sportech, v bazénu, při turistice a jiných aktivitách. Za zajímavou cenu nyní můžete mít fullHD kameru Genius s 8Mpx čipem Sony.

Zahřívání mobilu? Honor 6 je chladnější

Huawei se v tiskové zprávy chlubí, že nový Honor 6 se zahřívá méně jako konkurence. O celých 5 stupňů Celsia, a může za to konstrukce z hliníkové slitiny.

Mobil + televize = Kazam TV 4.5 [preview]

Pokud rádi sledujete televizi a nechcete na to plýtvat datovými přenosy, pořiďte si Kazam TV 4.5. Jedná se o přístroj kombinující průměrný smartphone s Androidem a DVB-T digitální televizor. Navíc je osvobozen od poplatků.

Vodafone má další balíčky k předplacené kartě

Vodafone přidal od 8. listopadu do své nabídky několik nových balíčků určených majitelům předplacených karet. Ti si mohou přizpůsobit předplacenku svým potřebám a cítit se tak trochu jako majitelé paušálního programu.

Tabletů se prodalo jen o 1 % více

Pomalu se začínají objevovat statistiky za třetí čtvrtletí 2014, které ukazují, že trh s tablety je na tom ještě hůře, než jsme před pár měsíci čekali. Růst se prakticky zastavil, výrobci snižují své odvážné odhady. Tablet má už zkrátka skoro každý a o nové není

Skvělý mobil má volání skoro za kačku

Na trhu se objevil další virtuál se sugestivním názvem Skvělý mobil. Působí v síti T-Mobile a nabízí předplacenou kartu se symbolickým měsíčním paušálem.V rámci vlastní sítě účtuje za volání 1,20 Kč/min.

BoothStache: nechte si narůst knír! [aplikace]

Nejen pro účely dodržení akce Movember během listopadu si můžete užít spoustu legrace s virtuálními kníry. Přesně padnoucí doplňky obličeje se vám třeba zalíbí a necháte si vyrůst vlastní.

Lama mobile rozjíždí provizní program

Pokud máte zájem, můžete si příjemně přivydělat doporučováním služeb virtuálního operátora Lama mobile. Bez ohledu na to, zda patříte mezi jeho zákazníky, si můžete přijít na 20% provizi z faktur vámi doporučených zákazníků.

Hodinky Samsung Gear S se začaly prodávat

Za nemalých 9 999 Kč můžete nosit na ruce chytré hodinky pro život i sportovní činnosti. S hodinkami obsloužíte telefonní funkce, umí třeba Wi-Fi a hlavně se designově dost povedly. Přejete si je pod stromeček?

Lumia 535: první hvězda Microsoftu vychází

Lumia 535: první hvězda Microsoftu vychází

Dost podstatnou mobilní novinkou letošního podzimu je první telefon s logem Microsoftu bez dosavadní značky Nokia. Lumia 535 má výbavu a ambice stát se bestsellerem, očekávání nahrává…

Reklama