Top 10 článků týdne: Nokia má ultralevný Windows Phone, HTC zase levný Android

Reklama

Microsoft se sice rozhodl propustit polovinu zaměstnanců Nokie, zato ale uvedl nový superlevný Windows Phone. Zahanbit se nenechává ani HTC, které má pro změnu levný Android. Vypadá to, že bitva už se nepovede na poli špičkových telefonů.

Ainol Numy3G Sword: malý, kovový, nadaný [test]

Drobný tablet Ainol se hlásí o pozornost kompaktními rozměry díky menšímu 7palcovému displeji pro snadné přenášení. Ovšem i hardware stojí za to, 4jádra, 1 GB RAM, podpora dual SIM, GPS, bluetooth.

ČTÚ obnovil akreditaci kalkulačce Tarifomat

Tarifní kalkulačka Tarifomat získala po krátké odmlce zpátky svou akreditaci ČTÚ, což svědčí o tom, že nyní poskytuje svým uživatelům správné informace a dodržuje všechny metodické pokyny vydané Českým telekomunikačním úřadem.

Vodafone mění od září chování datových tarifů

Vodafone chystá od 13. září zásadní změnu ve všech svých datových tarifech. Nově už nebude po vyčerpání limitu FUP docházet ke snížení rychlosti, ale aktivuje se vám nový balíček za 49 Kč. Pokud nesouhlasíte, musíte ho ručně deaktivovat.

Huawei Ascend G630: 5 palců pod 5 tisíc

Střední třída Androidů se rozrůstá o zajímavý model s 5palcovým displejem s HD rozlišením. Huawei připravilo 8mm tenký mobil s plnou výbavou a dlouhou výdrží. Sáhnete po bílé nebo černé variantě?

Samsung Galaxy Tab S jde do prodeje

Pouhých pět týdnů od celosvětového představení se na českém trhu objevuje tablet Samsung Galaxy Tab S. Samsung prodává svůj model Galaxy Tab S v 10,5″ a 8,4″ variantě za ceny pohybujících se přibližně od 12 do 18 tisíc korun.

Konečně přiměřený displej: Nokia Lumia 630 [recenze]

Na dnešní poměry je příjemně malá, pořídíte ji za sympaticky nízkou cenu a její funkce budou většině lidí plně dostačovat. Řeč je o novém telefonu Nokia Lumia 630 s operačním systémem Windows Phone 8.1.

LG G3 fotit opravdu umí a 4K video je paráda

Očekávaný špičkový model LG se má čím chlubit. Stylová zaoblená konstrukce skrývá velký displej 5,5 palců, výkonný hardware, podporu LTE a rovněž vydařený 13Mpx snímač s 1080p videem. Jak si však zvyknout na ovládání tlačítky na zadním krytu?

HTC Desire 516: je libo barevný dualSIM?

HTC představilo zajímavý Android s cenou do 5 000 Kč, který podporuje dvě SIM, obsahuje Android 4.3 a nechybí ani 4jádrový procesor. Novinka s 5palcovým displejem už je k dostání v obchodech!

Nokia Lumia 530: 4 jádra a jen 512 MB RAM?

Letní představení novinky Lumie 530 s sebou nese dobré a špatné zprávy. Potěší nový systém WP 8.1 i dual SIM podpora, nedočkali jsme se LED diody a více RAM.

Virtuál virtuála: Óčko Mobil.cz

Že si síťoví operátoři vytvářejí vlastní virtuály, na to už jsme si tak nějak zvyknuli. Ale že i virtuál si založí dalšího virtuála, to je relativní novinka. Řeč je tentokrát o virtuálovi Mobil.cz, který přichází se speciální edicí Óčko Mobil.cz.

Reklama