Top 10 článků týdne: nová aukce na obzoru, O2 doprodává Lumie

Reklama

Český telekomunikační úřad připravuje letos ještě jednu aukci frekvencí pro rychlý mobilní internet. O2 z nějakého důvodu zařadilo všechny telefony Nokia Lumia do výprodeje. Podívejte se na přehled nejlepších článků, jestli vám nic neuniklo.

HTC Desire 310 do prodeje: sympatický Android do 4 000 Kč

Asi měsíc po představení si můžete jarní měsíce vychutnat se zaobleným Androidem od HTC. Nový Desire míří na střední třídu zájemců, kteří nepotřebují mít prvotřídní funkce a zase nesnesou úplný lowend v ruce.

Speed Checker: jak rychlé máte datové spojení? [aplikace]

Jste závislí na datových přenosech a nebo nevěříte svému operátorovi avizovanou přenosovou rychlost? S touto aplikací si ověříte rychlost Wi-Fi a GSM sítě.

Goclever Insignia 785 Pro: hoď tam Atom [recenze]

Za necelých 5 000 Kč se nabízí ke koupi tablet s příjemnou velikostí displeje, kovovým krytem a především mobilním procesorem Intel Atom.

Windows Phone se víc daří v Evropě než v USA [statistika]

Podle statistik Kantar Worldpanel se operačnímu systému Windows Phone v Evropě docela daří. Jeho podíl totiž roste. Oproti tomu ve Spojených státech nebo Číně je na tom podstatně hůře. V těchto zemích má menší podíl, který ještě ztrácí.

HTC One M8: další díl seriálu [galerie]

Fanoušci výrobce HTC už asi rozbili prasátka a mají v ruce nové One M8. Drahá novinka vsází na plnou výbavu, kvalitní konstrukci a dobrý fotoaparát. Bude to stačit na konkurenci?

ČTÚ chystá další aukci na rychlý mobilní internet

Čeští operátoři se ještě pořádně nevzpamatovali z nedávno proběhlé aukce mobilních frekvencí a Český telekomunikační úřad už na ně chystá další. Ještě letos chce připravit podmínky, cílem je opět rozvoj rychlého mobilního internetu.

Samsung Galaxy K Zoom: kříženec fotoaparátu a mobilu

Samsung představil zajímavou novinku, kterou ocení především fotografové. Zařízení je totiž kompaktním fotoaparátem a mobilem s Androidem současně.

O2 v květnu: doprodává všechny Lumie, přináší tablety Alcatel [ceník]

Květnový ceník O2 skýtá dvě velká překvapení. Do výprodeje byly zařazeny všechny telefony Nokia Lumia, žádné nové se v nabídce neobjevily. Naopak operátor začíná prodávat tablety značky Alcatel. Podívejte se na kompletní ceník.

ZTE Kis III: ultralevný Android nejen pro děti

Na konci školního roku se na českém trhu objeví velmi levný smartphone ZTE s Androidem 4.4 KitKat. Telefon se základním hardwarem bude stát jen 2 000 Kč!

T-Mobile v květnu: 17 doprodejů, 13 novinek [ceník]

V květnovém ceníku T-Mobilu se objevilo hned třináct zajímavých novinek. Operátor zařadí do nabídky např. BlackBerry 9720 , černý Samsung Galaxy S4 mini nebo třeba zlatý Samsung Galaxy S5. Podívejte se na kompletní ceník.

Reklama