Top 10 článků týdne: nová Lumia, LTE v Brně

Reklama

Podívejte se na přehled nejzajímavějších článků uplynulého týdne. Microsoft představil další Lumii, Vodafone rozšířil pokrytí signálem sítě LTE do Brna…

Teligen/ČTÚ: Za poslední rok v Česku klesly ceny, jsme na tom hůř

Pamatujete si ještě na kauzu, kdy ČTÚ prezentoval údaje analytiků Teligen, které ukázaly, že jsme telekomunikačně jedna z nejdražších zemí v Evropě? Po čase je tu další zpráva, ve které jsme dopadli o něco lépe.

Recepty Ládi Hrušky nyní zdarma pro Lumie

Fanoušci Ládi Hrušky uvádí aplikaci s recepty pro Windows Phone, instalovat mohou i majitelé Androidů.

Lumia 430 dual SIM: nová ultralevná okna s 1 GB RAM

Nově představená Lumia má 4palcový displej, 1 GB RAM, 2Mpx fotoaparát a Windows Phone 8.1. Dobrou zprávou je 1 GB RAM a cena kolem 70 dolarů bez daní a příplatků.

Brno vítá LTE od Vodafone

Rychlá data LTE jsou opět dostupnější, tentokrát jsou dostupné pro Brno a okolí. Brno tak následuje Olomouc, Frýdek – Místek a Třinec.

Vodafone žaluje O2 za vysoké ceny

Vodafone se rozhodl podat žalobu na O2. Požaduje zaplacení částky 385 milionů korun za to, že účtoval Vodafonu nepřiměřeně vysoké ceny za pronájem DSL linek. O2 spekulativní žalobu odmítá.

Genius FHD300: bystré oko sportovce [recenze]

Miniaturní kamerka Genius vám umožní nahrávat a fotit při vašich oblíbených sportovních činnostech. Pyšní se jednoduchým ovládáním a hlavně Wi-Fi spojením s aplikací v mobilu.

Levná a s LTE: Sony Xperia E4g

Sony vylepšilo nedávno představený levný model Xperia E4 o datové sítě LTE. I v novém LTE modelu Xperia E4g zůstává zachována nízká cena, zajímavý design a funkční výbava mobilu střední třídy.

Doro Liberto 820 Mini: pro seniory a méně náročné

Operátor O2 do nabídky zařazuje levný Android s klasickými tlačítky a zjednodušeným ovládáním. Nechybí tlačítko SOS a praktický dobíjecí stojánek!

T-Mobile je MIMO, zvládá dvojnásobnou rychlost LTE

T-Mobile, stejně jako ostatní operátoři, experimentuje s ještě rychlejšími sítěmi. Povedlo se mu úspěšně vyzkoušet technologii MIMO, která umí zvýšit rychlost až čtyřnásobně. Zatím si ale musíme nechat zajít chuť.

Huawei Ascend Mate 7: vstupte do vyšší třídy

Velký mobil nebo malý tablet? Může platit obojí, Huawei kombinuje výhody dvou zařízení v jedno. S Mate 7 si užijete výkon hardwaru i komfortní velikost displeje, to vše v luxusním kovovém těle.

Reklama