Top 10 článků týdne: nové Huawei z Londýna, Office k Lumiím zdarma

Reklama

Huawei představil dva špičkové telefony. Microsoft rozdává ke dvěma vybraným Lumiím roční licenci na Office 365. Podívejte se na přehled nejzajímavějších článků týdne, aby vám nic neuniklo.

MS-DOS Mobile pro Lumie: znáte všechny příkazy?

Aprílový žertík Microsoftu s uvedením aplikace MS-DOS pro Lumie se ujal a nyní si můžete vyzkoušet všechny povolené příkazy. Přinášíme jejich seznam.

Leagoo Lead 2: průměrný Android z Číny [recenze]

Nová značka dostupných smartphonů se prezentuje modelem Lead 2, který za částku asi 3 500 Kč nabídne běžné funkce pro každodenní použití.

HTC začíná v Česku prodávat model One M9

Na veletrhu MWC představilo HTC nový špičkový model HTC One M9. Novou vlajkovou loď začalo 8. dubna prodávat, a to exkluzivně u T-Mobile. Od května pak bude dostupná i u dalších prodejců.

Wi-Fi pokrytí stadionu aneb Huawei a AC Sparta Prague spojují síly

Na společné tiskové konferenci oznámila společnost Huawei a fotbalový klub AC Sparta Praha zahájení spolupráce. Jednou z výhod, která z tohoto spojení vzejde, je plné pokrytí sparťanského stadionu rychlou Wi-Fi sítí.

O2 upravuje tarify, FUP se dokupuje automaticky

O2 chystá od poloviny května zásadní revoluci ve své tarifní nabídce. Asi nejdůležitější změnou je automatické dokupování dat, které musíte explicitně vypnout. Zajímavější je snížení cen roamingu.

Doro Liberto 820 Mini: skvělý dárek pro seniory [recenze]

V nabídce operátora O2 najdete seniorský telefon Doro, který vychází vstříce uživatelům s hardwarovými tlačítky pod displejem, SOS tlačítkem pro přivolání pomoci a také upravenou grafikou Androidu.

Huawei P8 a P8 Max: žhavé novinky na scénu

Včerejší představení nových Huawei v Londýně kladlo důraz na špičkové materiály, prvotřídní fotografické funkce a spoustu dalších drobností, které majitele potěší. Seznamte se s novou vlajkovou lodí P8!

Kupte Lumii 640 nebo 640 XL a máte sadu Office 365 zdarma

Do konce června platí akce k nově zakoupeným Lumiím 640 a 640 XL, kdy mohou jejich majitelé vyzvednout dárek v podobě roční licence kancelářské sady Office 365.

Pište obyčejnou tužkou: Lenovo Yoga Tablet 2 [preview]

Lenovo uvedlo na český trh tablet s označením Yoga Tablet 2, který se vyznačuje operačním systémem Windows a podporou technologie, která umožňuje psaní textu obyčejnou tužkou nebo třeba vidličkou.

Tablety Vodafone v dubnu [ceník]

Vodafone má v dubnové nabídce celkem devět tabletů. Dva z nich si můžete zakoupit za dotovanou cenu na splátky, u dalších šesti dostanete výraznou slevu, pokud si je objednáte přes internet a s tarifem.

Reklama