Top 10 článků týdne: nové tarify, nové mobily

Reklama

Podívejte se na přehled nejzajímavějších článků uplynulého týdne. O2 a Vodafone se vycenili svými dubnovými ceníky. Meizu začalo v Česku prodávat nový telefon. Otextovali jsme další zajímavý Huawei.

Vodafone v dubnu: tři nové mobily [ceník]

Vodafone ve svém dubnovém ceníku přidává tři nové telefony. Řadu z nich lze nakoupit za dotovanou cenu a na splátky, u většiny dostanete slevu při koupi na eshopu spolu s tarifem.

Mobil od ČEZ brojí proti neomezeným tarifům

Virtuální operátor Mobil od ČEZ si nechal zpracovat průzkum, z něhož jasně vyplynulo, že většina lidí neomezený tarif vůbec nepotřebuje. Propaguje proto svůj systém snadno kombinovatelných balíčků.

Meizu M1 Note do prodeje za 5 990 Kč

Parádně vybavený a hlavně hodně stylový Meizu s 5,5palcovým fullHD displejem se začne prodávat ve vybraných obchodech. Počítejte s podporou LTE, 13Mpx fotoaparátem Sony i 16GB vnitřní pamětí.

Genius ECO-u1200: vybroušená powerbanka

Genius posílá do prodeje přenosný zdroj energie pro vaše mobily a tablety. Má kovovou konstrukci a hned dva USB výstupy pro nabíjení 1,5 A a 2,1 A.

Lama mění tarify: do vlastní sítě zdarma

Zákazníci virtuálního operátora Lama Mobile mohou nově volat do vlastní sítě zdarma. Operátor totiž změnil tarify Chytrá Lama a Spořivá Lama tak, že tuto možnost nabízejí.

Tablety O2 v dubnu: jedna novinka, jedna sleva [ceník]

O2 začne v dubnu prodávat jeden nový tablet – Prestigio MultiPad Ranger 8.0 4G. Kromě toho u jednoho tabletu sníží cenu, jedná se o model HUAWEI MediaPad 10 Link LTE. Podívejte se na kompletní ceník.

Další klasika střední třídy: HTC Desire 526g [preview]

HTC uvádí na náš trh další mobil, který ničím nezaujme. Zapadne prostě do střední třídy, ve které loví většina zákazníků. Model Desire 526 g charakterizují čtyřjádrový procesor, takřka 5″ displej a 8Mpx fotoaparát.

Dead Trigger 2: zombie střílečka také pro Lumie [hra]

Masakrování nemrtvých je oblíbenou kratochvílí hráčů z celého světa. Mezi nejlepší hry patří Dead Trigger 2, která je nově dostupná zdarma pro Windows Phone.

O2 v dubnu: 5 novinek, 7 slev [ceník]

O2 zařazuje v dubnu do své nabídky pět nových telefonů a dalších sedm více či méně zlevňuje. Stále trvá možnost nakoupit přístroje na splátky bez navýšení. Podívejte se na kompletní dubnový ceník.

Huawei Ascend G620S: LTE v akci [recenze]

Dostupný Huawei má namířeno na zájemcům o mobil s 5palcovým displejem a podporou LTE dat.

Reklama