Top 10 článků týdne: operátoři se spojují

Reklama

Nebojte se, v Česku rozhodně nevznikne velký T-O-V fone, to je všichni velcí operátoři jednají o tom, že by mohli spolu budovat a provozovat síť vysílačů 2G, 3G a 4G. Podívejte se na kompletní přehled nejzajímavějších článků uplynulého týdne.

Huawei Ascend G700: ambiciózní pětipalec [test]

Zájemci o 5palcový mobil se mohou rozhlédnout ve stáji Huawei, protože model G700 se povedl. Parádní obraz displeje doplňuje dobrou výdrží, rychlým chodem hardwaru.

Podívejte se: Amazon Fire Phone na videích

Amazon představil svůj „Kindle mobil“ před několika dny, na internetu se už ale objevila řada videí s prvními dojmy z tohoto Fire Phone, jak zní oficiální označení. Vybrali jsme pro vás ta nejzajímavější, podívejte se a posuďte sami.

Operátoři chtějí sdílet sítě. Všichni a všechny

Všichni tři síťoví operátoři, tedy O2, T-Mobile a Vodafone, uvažují o spojení a vzájemném sdílení svých sítí. Úvahy se týkají všech aktuálně provozovaných i budovaných sítí, nejen těch, které už různí operátoři mezi sebou sdílejí.

Goclever má phablet Quantum 600 a mobil Quantum 500

Firma Goclever se postupně přesouvá od tabletů k mobilům. Jakýmsi mezistupněm je phablet s 6″ displejem a označením Goclever Quantum 600. Pokud potřebujete špičkově vybavený smartphone za velmi příjemnou cenu, směle čtěte dál.

Preview tabletů Dell Venue 7, Venue 8 a Inspiron 2-in-1

Dell představil tři nové tablety, které by se na českém trhu měly objevit v průběhu podzimu letošního roku za dosud nespecifikovanou cenu. Jedná se o klasické tablety Venue 7 a 8, k nimž přibude zařízení mezi notebookem a tabletem Inspiron 2-in-1.

Nokia miluje Android, další model X2 představen

Donedávna neuvěřitelné spojení spojení značky Nokia a Androidu pokračuje novým telefonem Nokia X2. Cenou a výbavou se zařadí do střední třídy.

Huawei Ascend Y530: spolehlivý průměr [test]

Cena pod tři tisíce a určitě tisíce spokojených majitelů, tak by se dal stručně vystihnout Ascend Y530. Android pro méně náročné si jednoduše na nic nehraje.

Mobil+Kindle = YotaPhone [preview]

Na český trh vstoupil další výrobce telefonů. Pod značkou YotaPhone přinese zajímavý kousek s Androidem a LED displejem na čelní straně a eink displejem na straně zadní. Pokud máte o tento unikát zájem, sáhněte do kapsy pořádně hluboko.

Vodafone Smart 4 Power: trhač LTE na scénu!

Vodafone rozšiřuje nabídku brandovaných telefonů o model s podporou LTE sítí. Asi do měsíce bude v prodeji smartphone z továrny Alcatel s IPS displejem, NFC a Androidem 4.4.2 se vejde s cenou do 4 500 Kč!

Mobil od ČEZ přidává SMS balíčky

Virtuální operátor Mobil od ČEZ přidává dva nové balíčky. Tentokrát obsahují volné textové zprávy a doplňují tak nabídku balíčků s volnými minutami. Základní filozofie ale zůstává stejná – jeden tarif, který mohou zákazníci vylepšit doplňkovými balíčky.

Reklama