Top 10 článků týdne: operátorům začínají Vánoce

Reklama

V uplynulém týdnu začali operátoři představovat své vánoční nabídky. K tomu přihodili také ceníky telefonů a tabletů, i když v některých případech nechali v platnosti ceník z října. Podívejte se na kompletní přehled.

Samsung Galaxy A3 a A5: kov a selfie vítězí

Samsung uvádí dva nové modely určené mladší generaci, která chce nosit v kapse celokovové telefony s možností focení kvalitních selfies díky 5Mpx fotoaparátu nad displejem. Novinky půjde koupit v několika barevných provedeních!

Lenovo S850: styl rozhodně nezapře [recenze]

Kompletně plastové Lenovo spoléhá na sílu designu před precizní funkčností. Vzhledově zajímavý mobil s 5palcovým IPS displejem láká na vlastní grafickou nadstavbu Androidu, podporu dual SIM a nabízí svítící logo na zádech.

Vánoce u T-Mobile: nový telefon každý rok

T-Mobile poodhalil první část své vánoční nabídky. Zákazníci získají slevu 1 000 Kč na telefony Samsung, . K tomu si mohou aktivovat službu Fresh, která jim umožní každý rok vyměnit aktuální mobil nebo tablet za nový.

Kupi.cz poradí, kde koupit zboží v akci [aplikace]

Fandíte nakupování v akci a nechcete za různé zboží zbytečně utrácet? Tak nejen tomuto vydatně napomáhá portál Kupi.cz s mobilní aplikací pro Android. Najděte v okolí nejlevnější maso, mléko, doplňky domácnosti a další nezbytnosti!

Vánoce u O2: půl roku slevy na faktuře

Také O2 se o Vánocích snaží uvázat si zákazníky na co nejdelší dobu. Při uzavření smlouvy  s datovým tarifem a současné koupi telefonu vám operátor bude šest měsíců poskytovat jistou slevu z měsíčního vyúčtování.

Zakažte automatické přehrávání videí na Facebooku [návod]

Už nějakou dobu Facebook umí automaticky přehrávat videa z příspěvků a to vás možná rozčiluje, nebo zbytečně odčerpává FUP datového tarifu. Naštěstí to jde zakázat v mobilu i na PC!

Angry Birds Transformers: střílečka s ptákoboty [hra]

Další díl nekončící série tentokrát Rovio přestavělo do podoby 3D střílečky s ptáky, kteří se transformovali do běžících a jezdících ptákobotů.

Genius HS-120BT: levné a spolehlivé handsfree [test]

Bolí vás ruce z držení telefonu při dlouhých hovorech? Užijte si pohodlí s lehkým bluetooth handsfree, podporuje spojení dvou mobilů najednou.

Ceník tabletů u T-Mobile

T-Mobile má aktuálně v nabídce 24 tabletů (včetně všech barevných a paměťových variant). Tři z nich zařadil do doprodejové akce, po vyprodání zásob už nebudou k dispozici. Naopak chystá dvě zajímavé novinky.

T-Mobile v listopadu: 17 doprodejů, 15 novinek [ceník]

T-Mobile zařadil v listopadu do své nabídky nové iPhony a spoustu dalších novinek. Samozřejmě nějaké telefony i doprodává, jak už je jeho zvykem. Podívejte se na kompletní listopadový ceník.

Reklama