Top 10 článků týdne: předvánoční slevy

Reklama

Vánoce klepou na dveře a z úst výrobců i operátorů ještě stále vycházejí nové informace o nejrůznějších předvánočních slevových akcích a nabídkách. Všichni chtějí ještě na poslední chvíli ukousnout co největší část předvánočního koláče. Ostatně, podívejte se sami na přehled článků.

HTC připravilo před Vánocemi slevovou akci

Pokud si chcete na Vánoce koupit některý z telefonů HTC, možná vás bude zajímat slevová akce, kterou si tento výrobce ve spolupráci s vybranými prodejci připravil. Levněji si můžete koupit hned tři různé modely HTC.

Hodinky Samsung Galaxy Gear S v nabídce Vodafonu

Vodafone zařadil do nabídky chytré hodinky Samsung Galaxy Gear S. Výhodou je pohodlí nákupu přímo v nabídce operátora a také možnost pořídit si tento chytrý gadget za zvýhodněnou cenu nebo dokonce na splátky.

Nová značka mobilů: Doogee

Na český trh se dostává další značka mobilů a není nijak překvapivé, že se opět jedná o dovoz zboží z Číny. Tentokrát nesou značku Doogee a vyznačují se, jak jinak, nízkou cenou. První mobil se začal prodávat koncem listopadu, další se objevují postupně v prosinci.

Spolehlivý mobilní dárek? Nokia Lumia!

Vánoce se kvapem blíží a vy hledáte slušný mobil s nenáročnou obsluhou a bezproblémovým chodem. Zvolte Lumii s přehledným systémem bez restartů a intuitivním ovládáním. Které z nejlevnějších stojí za pozornost?

Kaktus + ČSOB + student = více kreditu

Virtuální operátor Kaktus, který provozuje jako svou značku T-Mobile, nabízí ve spolupráci ČSOB zajímavou bonusovou akci pro studenty. Právě oni totiž tvoří cílovou skupinu tohoto operátora. Pokud dobijí kredit, získají o 50 % více kreditu.

THL 4400: čínská mobilní kapacita [preview]

První modely výrobce THL jsou v prodeji a my máme čest se seznámit s modelem, jehož označení ukazuje kapacitu baterie v mAh. Má se kromě delší výdrže čím pochlubit?

T-Mobile má balíček s tabletem pro seniory

T-Mobile přichází se zajímavou předvánoční nabídkou. Po složení 1 Kč (a následných 23 splátkách á 299 Kč) získáte tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 s datovým tarifem Sdílený internet. Součástí je také aplikace umožňující seniorům snadnější ovládání.

Sonic Dash: prožeňte ježka [hra]

Populární modrý ježek vás donutí se pekelně soustředit a neodtrhnout se od mobilu na dlouhé hodiny. Arkáda s atraktivní grafikou nabízí napínavou zábavu plnou bonusů, nárazů a soubojů.

T-Mobile rozšířil LTE do Brna

T-Mobile rozšířil LTE do BrnaZačátkem prosince rozšíří T-Mobile signál LTE do dalších 138 obcí v 42 okresech ČR. Zaměřuje se především na venkovské oblasti a menší města mimo signál 3G. Stranou ale nezůstanou ani velká města – signál LTE je již dostupný v některých částech Brna.

LG G3S: podobný název výkon nedělá [recenze]

Fanoušci značky LG, kteří nemají dostatečný obnos na vynikající model G3, se mohou nachytat na levnější G3S. Podobná konstrukce a horší parametry k sobě docela ladí a mobil s LTE a 5palcovým displejem udělá parádu.

Reklama