Top 10 článků týdne: recenze Samsung Galaxy S5 Mini

Reklama

Evropská unie posvětila spojení sociálních sítí Facebook a WhatsApp. Operátoři pokračují v šíření LTE osvícení a představují nové tarify. My jsme otestovali Samsung Galaxy S5 Mini. Ano, je tu tradiční přehled zajímavých článků týdne.

EU schvaluje koupi WhatsApp společností Facebook

Facebook koupil WhatsApp, to byla zpráva z února letošního roku.  Nyní Evropská komise oficiálně schvaluje tento obchod s tím, že konkurence je dostatečně bohatá a zdravá a Facebook nebude mít monopol v této oblasti.

Samsung Galaxy S5 Mini: drahá zmenšená kopie [test]

Chcete si pořídit telefon za 10 000 Kč, který se vám skvěle vejde do kapsy a nabídne dostatečný výkon? Malý S5 Mini tato přání hravě splní, přidává voděodolnou konstrukci a moderní funkce v podobě NFC, podpory LTE.

T-Mobile hlásí: Praha už je LTE město

T-Mobile dokončil budování LTE vysílačů na území hlavního města Prahy. Nyní už jen bude optimalizovat síť podle toho, jak se bude vyvíjet rozložení uživatelů a jejich datové nároky. Nyní je na řadě zbytek republiky.

O2 má nový tarif pro studenty, obsahuje 1 GB dat

Operátor O2 přišel s novým tarifem pro studenty, který obsahuje kromě 120 volných minut také 1 GB dat. Je určen osobám mladším 26 let a podmíněn uzavřením smlouvy na 24 měsíců.

9 úžasných videí z telefonů Lumia, které se líbí nejvíce?

Nokia na svém blogu vyhlásila anketu o nejzajímavější video z telefonů Lumia. Nahlédněte pod hladinu oceán, ochutnejte časosběr, nechte se ohromit sportovními výkony…

Lama Mobile přidává esemesky a snižuje ceny

Virtuální operátor Lama Mobile snižuje ceny za volání u svého tarifu Férová lama. U nejlevnějšího tarifu Spořivá lama zase zdesetinásobuje počet volných textových zpráv.

Mobil od ČEZ má neomezené volání a slevu pro nové zákazníky

Mobil od ČEZ se prezentuje jako rodinný operátor, speciální nabídku pro rodiny ale nemá. Na webu jen doporučuje určitou kombinaci balíčků, která by mohla vyhovovat jednotlivým členům.

Super tablet pod tři tisíce: Goclever Orion 785 [recenze]

Do ruky se nám dostal tablet Goclever Orion 785 s čtyřjádrovým procesorem, 1 GB operační paměti RAM a 7,85“ IPS displejem. Tento tablet vás na první pohled zaujme konstrukcí, která je jakousi směsí hliníku a plastu.

HTC Desire Eye: selfie šílenec se představuje

HTC vychází vstříc milovníkům autoportrétů selfies a přináší telefon, který překvapí předním 13Mpx fotoaparátem s duálním LED bleskem a podporou 1080p videa. Telefon odolá vodě a obsahuje výkonný hardware.

Výzkum: mobilem fotíme cizí lidi v tramvaji, i když se to nesmí

Podle výzkumu, který si nechal vypracovat virtuální operátor Tesco Mobile, Češi nejčastěji fotí mobilem. Fotoaparáty jsou na ústupu a telefonem fotíme hlavně lidi, ať už sami sebe nebo tajně spolucestující v MHD.

Reklama