Top 10 článků týdne: spousta novinek

Reklama

Podívejte se na přehled deseti nejzajímavějších článků, které jsme na webech Mobinfo.cz a Tabletinfo.cz vydali v uplynulém týdnu.

Honor Holly: jarní 5palcová novinka za 3 299 Kč

Honor rozšiřuje nabídku telefonů s Androidem o další model, tentokrát udělá radost spořivějším zájemcům. Novinka má HD IPS displej 5 palců, podporuje dual SIM a hlavně se povedl zaoblený design.

Huawei Ascend Mate 7: zlatý mobilní luxus [recenze]

Huawei právem dráždí konkurenci povedeným phabletem se 6palcovým displejem, kovovou konstrukcí a velkou baterií. Vsadil také na 8jádrový procesor a kvalitní 13Mpx fotoaparát.

Vodafone zahájil předobjednávky Samsungů Galaxy S6 a S6 Edge

Vodafone zahájil registraci zájemců o novinky firmy Samsung, modely Galaxy S6 a S6 Edge. Za symbolickou korunu k nim přidává příslušenství – pouzdro plus bezdrátovou nabíječku.

Huawei je partnerem ledního hokeje

Huawei se stává oficiálním partnerem českého národního hokejového týmu pro rok 2015, ve kterém bude v Česku pořádáno mistrovství světa.

Lenovo A6000: multimédia za 4 500 Kč

Lenovo uvádí 5palcový Android s HD rozlišením, výkonným 8Mpx fotoaparátem a dvojicí reproduktorů s Dolby Digital Plus.

Vodafone zbrojí na Babiše: pracuje na mobilní pokladně

Vodafone s více než půlročním předstihem připravuje systém, který by podnikatelům umožnil odesílat informace o tržbách do budoucího systému ministerstva financí. Podívejte se na první screenshoty.

Ptejte se virtuálního operátora SAZKAmobil

Chcete přejít k Sazka mobilu, nebo jste už jeho zákazníky? Chtěli byste se zeptat na něco, co nemůžete najít na webu operátora? Zajímá vás, co virtuál plánuje pro příští rok? Ptejte se, máte jedinečnou příležitost.

Doro vstupuje na trh s novinkou Liberto 820 Mini

Švédský výrobce Doro dnes oficiálně zahájil působení na českém trhu se seniorským mobilem s Androidem.

Huawei Ascend G620s: HD displej a LTE za dobrou cenu

Za zajímavou cenu můžete mít spolehlivý Android s dobrou výdrží, podporou LTE a NFC. Za zmínku stojí skvělý fotoaparát!

Analog Clock Tile: hodiny patří na dlaždice! [aplikace]

Potřebujete stále vědět, kolik je hodin? Pokud vám v Lumii nestačí malé hodiny v rohu displeje, instalujte skvělou aplikaci, která vám ušetří zrak a ukáže pořádně veliké hodiny!

Reklama