Top 10 článků týdne: spousta nových tarifů

Reklama

Výrobci si brousí zuby na začátek září, kdy v rámci veletrhu IFA představí horké novinky pro předvánoční trh. Zatím se činí operátoři, kteří uvádějí jeden tarif za druhým. Evidentně si uvědomují, že v září by jejich novinky nejspíš zapadly.

Huawei Honor 2: jasná hvězda s HD displejem [test]

Přestože nemáme v rukou novinku pro letošní rok, stále stojí Honor 2 za pozornost díky hardwarové výbavě se 4jádrovým procesorem, 1 GB RAM a povedeným 8Mpx snímačem.

Samsung Galaxy Core 2: pro méně náročné [test]

Mobil střední třídy přichází s Androidem 4.4., výrobce má i variantu Duos s podporou dual SIM. Výbavou neexceluje, na běžné použití jistě dostačí.

Samsung Galaxy Grand Neo: pětipalcový Android [test]

V záplavě telefonů s Androidem se objevila další novinka, pětipalcový Samsung Galaxy Grand Neo s čtyřjádrovým procesorem. Ničím zvláštním sice nezaujme, určitě si ale pár svých příznivců najde.

Sony Xperia M2 Aqua: střední třída pod vodou [preview]

Sony se pokouší prorazit se svými odolnými mobily i do střední třídy. Důkazem budiž Sony Xperia M2 Aqua, která je, jak název napovídá, dokonale odolná proti vodě. Jedná se o mobil s 4,8″ displejem, čtyřjádrem a operačním systémem Android.

Barnes & Noble láká na čtečku Nook, kterou vyvíjí se Samsungem

Firma Barnes & Noble se před časem rozhodla ukončit vlastní linii Nook tabletů ve snaze ušetřit peníze. Divize vyvíjející a vyrábějící tuto čtečku totiž byla dlouhodobě ve ztrátě a nedařilo se jí prosadit oproti konkurenčním čtečkám Kindle.

T-Mobile má nový tarif: rodinný, sdílený a neomezený v jednom

T-Mobile přišel s inovativním tarifem S námi sdílený, který splňuje hned několik charakteristik moderního tarifu. Je neomezený a sdílí data v rámci rodinného balíčku. Připravte se ale na dvouletý úvazek.

Vodafone má tarif pro studenty s volnými SMS

Vodafone po delší době přišel s tarifem pro studenty, respektive pro mladé lidi do 26 let. Má 600 minut na volání, volné SMS do všech sítí a pořádný balík dat. Můžete si k němu dokonce pořídit telefon na splátky, v tom případě ale s úvazkem.

O2 má opět předplacenku, u které se platí jen první minuta

O2 přichází se staronovou předplacenkou Na!Dlouho, díky níž mohou zákazníci volat za cenu první minuty. Výhoda platí do vlastní sítě automaticky, při volání ke konkurenci musíte nejprve dobít alespoň 300 Kč.

Centropol nabízí dva nové tarify

Virtuální operátor Centropol Telecom přichází s novým tarifem Krátce, který se vyznačuje měsíčním paušálem pouze 29 Kč. K tomu snižuje výrazně cenu výši paušálního poplatku u tarifu Více (obsahuje 100 minut a 30 SMS do ostatních sítí).

Samsung vyplatí 2 500 Kč novým majitelům Galaxy S5

Pokud jste plánovali koupi špičkového Samsungu Galaxy S5, zbystřete. Právě nyní totiž můžete získat bonus v podobě vrácení 2 500 Kč z ceny telefonu. Stačí ho zakoupit v té správné prodejně a zaregistrovat se na webu výrobce.

Reklama