Top 10 článků týdne: super levná Lumia, Office pro Android zdarma

Reklama

Microsoft představil dvě Lumie, které boří všechny cenové mýty. K tomu uvolnil kancelářský balík Office pro (skoro) všechny tablety s Androidem. Podívejte se, jestli vám v uplynulém týdnu na našich webech nic neuniklo.

O2 má v nabídce pohrobka telefonů Siemens: Benq F5 [preview]

Před dávnými časy byl jedním z největších výrobců mobilů na světě německý Siemens. Ke konci se mu ale už moc nevedlo, tak prodal svou mobilní divizi firmě Benq. A právě ta se k nám začíná nesměle vracet.

Samsung Galaxy Alpha: končí doba plastová [recenze]

Novinka Samsungu umí nadchnout kovovou konstrukcí s líbivým designem, oslní výkon hardwaru, bohaté funkce a skvěle čitelný displej.

Lenovo představilo na CESu dva tablety pro zábavu a tři pro práci

Na americkém veletrhu CES představilo Lenovo dva tablety Yoga a tři profesionální tablety ThinkPad Yoga. Liší se zejména velikostí displeje, takže si vybere každý. Na trhu se objeví v březnu a dubnu.

T-Mobile splnil slib: rychlý internet pokrývá 93 % populace

T-Mobile nás celý rok zásoboval tiskovými zprávami, ve kterých sliboval rychlý internet pro 93 % populace. Rok se s rokem sešel a nyní se tentýž operátor může pochlubit splněním všech slibů.

Samsung má superrychlou 3xCA verzi Galaxy Note 4

Samsung připravil první veřejně dostupný LTE mobil s podporou 3x CA agregace. Díky spojení několika frekvenčních pásem dokáže nabídnout v současných sítích rychlost stahování až 400 Mb/s.

T-Mobile rozdává smartphony: soutěž pro věrné zákazníky

T-Mobile má pro své zákazníky věrnostní program Našim pro radost. Jeho součástí je hned v lednu zajímavá soutěž o 8 zajímavých cen. Stačí se přihlásit k odběru novinek a mít trochu štěstí při tipování.

Microsoft uvolnil Office pro Android (skoro) pro všechny

Loni Microsoft uvedl verzi svého kancelářského balíku Office pro operační systém Android. Tehdy ale byla přístupná jen na pozvánky, zatímco teď si ji v testovacím režimu může zdarma stáhnout každý. Tedy skoro.

Lumia 435 a Lumia 532: levné novinky s Windows Phone

Dvojice čerstvých novinek si to namíří do regálů s nejlevnějšími chytrými telefony. Telefony se 4palcovými displeji přicházejí s Windows Phone 8.1 s aktualizací Denim.

Skvělé fotky, skvělá selfie: Lenovo Vibe Z2 [preview]

Lenovo vrhlo na český trh nový mobil vyšší střední třídy, který se pyšní dokonalým fotoaparátem a spoustou funkcí pro skvělé selfie fotky. Obsahuje operační systém Android a podporuje sítě LTE.

Samsung Galaxy Gear S: opravdu chytré hodinky [recenze]

Fandíte moderním technologiím a ještě chcete udělat pořádný dojem na okolí? Tyto hodinky se pyšní zahnutým displejem, systémem Tizen, ale také nedořešeným nabíjením. Dáte za ně 10 000 Kč?

Reklama