Top 10 článků týdne: T-Mobile největším operátorem

Reklama

Mobilní operátoři zveřejnili své finanční výsledky, z nichž vyplývá, že T-Mobile má i nadále nejvíc zákazníků a jeho náskok se zvyšuje. Objevilo se několik nových telefonů a tabletů. Podívejte se na kompletní přehled zajímavých článků uplynulého týdne.

HTC One vs. One M8: rozdíl 4 000 Kč, který vzít?

Nová vlajková loď HTC možná dělá vrásky majitelům loňského modelu One. Jak si stojí ve srovnání a je lepší mít několik tisícovek v kapse?

T-Mobile zlevnil služby a přibral nové zákazníky [finanční výsledky]

T-Mobile se pochlubil finančními výsledky za první čtvrtletí roku 2014. Meziročně mu přibylo poměrně dost zákazníků, atakuje šestimilionovou hranici. Oproti tomu jejich průměrná útrata poklesla, i když množství zkonzumovaných služeb vzrostlo.

O2 TV nově i v mobilu

Telekomunikační operátor O2 nabízí kromě mobilních a pevnolinkových služeb také televizní, a to pod značkou O2 TV. Až dosud se jednalo o čistě kabelovou službu, nově ale můžete přijímat televizní vysílání v jakémkoliv zařízení, třeba mobilu či tabletu.

Word Flow ve Windows Phone 8.1: blesková záležitost

Podívejte se na záznam světového rekordu v rychlosti psaní na telefonu s Windows Phone 8.1 a novou funkcí Word Flow. Takhle rychle jste texty v mobilu ještě nikdy nepsali!

Yoga Tablet 10 Full HD: podrž, postav a polož!

Lenovo vyladilo vícerežimový tablet Yoga displejem s fullHD rozlišením, dále přináší speciální aplikace pro práci s daty, a určitě potěší 18hodinová výdrž baterie.

O2 má stejný počet zákazníků a nižší zisk [finanční výsledky]

Telefónica O2 zveřejnila finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku. Počet zákazníků vzrostl meziročně jen zanedbatelně, zisk dokonce o 15 procent klesl. Samozřejmě se výrazně zvýšil podíl smartphonů v síti O2.

Panasonic Toughpad FZ-G1: odolná okna nejen do terénu

Nový odolný tablet Toughpad přichází s displejem 10,1 palců a systémem Windows 8.1 Pro. Uplatnění najde hlavně ve firemní sféře pro pracovníky, kteří se pohybují v terénu.

HTC One Mini 2: kompaktní brácha představen

Stejně jako v případě loňského modelu One nám HTC představuje menší verzi. Nechybí Android 4,4, fotoaparát 13 Mpx, kovová konstrukce a bohatá funkční zásoba.

Nokia Lumia 630 vs. Lumia 520: která je lepší?

S příchodem atraktivní novinky Lumie 630 se tak trochu začínají stahovat mraky nad dosavadním bestsellerem z oblasti nejlevnějších Lumií, modelem 520. Za příplatek 1 000 Kč dostanete větší displej, nejnovější Windows Phone 8.1 a další vylepšení.

LG Lifeband Touch: náramek pohlídá váš pohyb

LG vstupuje na trh tzv. wearables, tedy elektronickému příslušenství k nošení na těle. LG představuje fitness náramek a také přichází se sluchátky.

Reklama