Top 10 článků týdne: T-Mobile testuje NFC, O2 pokrývá Brno LTE

Reklama

T-Mobile ve spolupráci s ČSOB testuje NFC platby v rámci své peněženky MyWallet. O2 se rozhodlo pokrýt Brno signálem LTE, Vodafone představil nový tablet. Podívejte se na přehled článků.

Nokia Lumia 1520: šest palců je nový standard

Nokia Lumia 1520: šest palců je nový standard Je velká, barevná, nádherná. Nejen takové přívlastky dostává nová Lumia 1520, kterou si nyní můžete pořádně prohlédnout na videu. Lumia se 6palcovým displejem se jednoduše umí zalíbit!

Nokia Lumia 2520: první tablet Nokie naživo

Nokia Lumia 2520: první tablet Nokie naživo Také se těšíte na nový tablet Nokie? Do našich obchodů se podívá snad do Vánoc, nyní si můžete pustit video s jeho představením. Je tohle silná konkurence pro iPad?

T-Mobile s ČSOB testuje NFC platby

T-Mobile s ČSOB testuje NFC platbyT-Mobile zahájil v Česku testování MyWallet, své NFC peněženky. Až do května 2014 si ji mohou vyzkoušet čtyři stovky vybraných testerů – klientů banky – spolu se stovkou zaměstnanců banky a operátora. NFC platby fungují stejně jako bezkontaktní platební karty.

Vodafone Smart Tab III: do třetice sázka na jistotu

Vodafone Smart Tab III: do třetice sázka na jistotuVodafone přichází s třetí generací tabletu Smart Tab, tentokrát s IPS displejem a 4jádrovým procesorem. Tablet nabídne GPS, velkou vnitřní paměť a nechybí ani bluetooth.

Vodafone do prosince 2014 pokryje ČR sítí LTE a 3G

Vodafone do prosince 2014 pokryje ČR sítí LTE a 3GVodafone v tiskové zprávě uvádí, že do března 2014 pokryje LTE a 3G sítěmi více než polovinu území ČR a do prosince 2014 celou populaci ČR. LTE poslouží pro hlas, SMS i datové služby.

O2: tak nám pokryli Štatl signálem LTE

O2: tak nám pokryli Štatl signálem LTENení žádná habaďůra, že O2 hokní na pokrývání dalších cimer v Česku nejfofrovějším mobilním internetem LTE. Od jedenatřicátýho tohoto metru dovalí tuto technologii aji do Štatlu.

Kouzelné úterky končí, T-Mobile má nový věrnostní program

Kouzelné úterky končí, T-Mobile má nový věrnostní programT-Mobile připravil od 1. listopadu nový věrnostní program nazvaný Našim pro radost, který bude zahrnovat každodenní slevy na nákup zboží a služeb u různých partnerů. V souvislosti s tím skončil včera stávající program výhod Kouzelné úterky

LG G Flex: mobilní ohýbací evoluce

LG G Flex: mobilní ohýbací evoluceV Koreji se v listopadu objeví v prodeji mobil LG s prohnutou konstrukcí a displeje. Výrobce slibuje pohodlnější telefonování, držení mobilu a lepší obraz.

HTC One mini: když chcete kovový mobil [recenze]

HTC One mini: když chcete kovový mobil [recenze]Sympatický telefon trochu klame tělem díky skvěle vypadající hliníkové konstrukci. Ve výbavě totiž najdeme řadu nedostatků, které by měly ovlivnit prodejní cenu. Bohužel se tak nestalo.

Stephen Elop: Microsoft možná opustí značku Nokia

Stephen Elop: Microsoft možná opustí značku NokiaMicrosoft v nejbližší době koupí firmu Nokia, její současný šéf se možná stane generálním ředitelem Microsoftu a před nedávnem Nokia uvedla svůj první tablet s operačním systémem Windows RT. Značka Nokia ale nejspíš zmizí.

Reklama