Top 10 článků týdne: tablety padají druhý kvartál po sobě

Reklama

Podle výsledků za druhý kvartál se výrobcům tabletů příliš nedaří. Již druhé čtvrtletí po sobě klesá počet prodaných kusů, což je po takřka čtyřech letech růstu docela šok. Podívejte se na přehled zajímavých článků uplynulého týdne.

Samsung Galaxy S5: tolik plastu, tolik peněz [test]

Aktuálně nejlepší mobil rodiny Galaxy si vás chce získat parádním displejem, čtečkou otisků, měřičem tepu. Stranou nezůstal mocný výkon hardwaru.

ČTÚ hledá nového provozovatele telefonních budek

Český telekomunikační úřad vyhlašuje výběrové řízení na nového provozovatele telefonních budek. Pro roky 2015-2018 chce zajistit pokrytí budkami zejména v malých obcích do 5 000 obyvatel, kde často chybí mobilní signál.

Další výzkum na téma dovolená a mobily, tentokrát od ČEZ

Virtuální operátor Mobil od ČEZ přišel s dalším výzkumem na téma dovolená a mobily. Téma je to sice profláknuté, občas ale přinese zajímavá zjištění. Překvapivě mnoho lidí například z dovolené nejraději prozvání, i přes neustálý pokles roamingových cen.

Guardians: skvělý letecký simulátor pro Lumie [hra]

Chcete zažít pocity bojového pilota stíhačky? Indické vzdušné síly nachystaly atraktivní simulátor, v němž se naučíte létat, střílet, přistávat a další nezbytnosti letecké války.

Lama Mobile upozorní zákazníky na snížení ceny

Virtuální operátor Lama Mobile zavádí novou službu, která zpříjemní život všem zákazníkům s tarifem Férová Lama. Upozorní je totiž formou textové zprávy v okamžiku, kdy se díky své útratě přesunou do pásma s nižšími cenami.

Konec zlatého věku tabletů, padá nejen Apple

Tablety už nejsou takovým hitem, jako bývaly. Dosud rostoucí trh se pozvolna zastavuje, ve druhém čtvrtletí se prodalo méně tabletů než v prvním. Výrazně padá dosud neotřesitelný Apple, na druhém místě mezi výrobci je stále Samsung.

HexaLines: vynikající strategické puzzle [hra]

HexaLines vás doslova pohltí na dlouhé hodiny. Rozviňte svoje strategické schopnosti naplno v úžasné hře plné hexagonů v HD grafice.

Cat B15Q: odoláte odolnému Androidu 4.4?

CAT uvádí údajně první odolný mobil na světě s Androidem 4.4 KitKat. Ověřená pevnost konstrukce je samozřejmostí, nechybí hardwarový výkon.

LG HBS-600: dobře vyladěný zvuk [test]

Atraktivní sluchátka od LG lze pohodlně přenášet díky skládací konstrukci, umožňují spojení bluetooth i 3,5mm kabelem, pochvalu zaslouží kvalitní produkce.

Le Tour 2014: vzhůru do Paříže! [aplikace]

Pojďte fandit cyklistům do posledních etap slavného závodu Tour de France s mobilem v ruce! Oficiální aplikace přináší podstatné informace, detailní výsledky, mapy a další materiál.

 

Reklama