Top 10 článků týdne: Trh tabletů stagnuje

Reklama

Analytici doplnili své předchozí odhady a potvrdili, že trh s tablety rozhodně není tak růžový jako v předchozích letech. Zřejmě všichni, co tablet chtěli, už ho mají, takže růst je letos minimální. Podívejte se ale i na další zajímavé články uplynulého týdne.

Tesco má akci na tablet Ope3n Dott za 1 999 Kč

V obchodech Tesco můžete do neděle 23. 11. koupit tablet, telefon a fitness náramek za příjemné ceny. Jedinou podmínkou je členská karta Clubcard.

Genius PowerBank ECO-u1027: energie v záloze [test]

Vybíjení telefonů a tabletů v nejméně vhodný okamžik, to asi znají všichni. Pokud budete mít v záloze nabitý akumulátor s kapacitou 10 000 mAh, budete v pohodě.

Velký přehled: Vánoční akce operátorů

Podívejte se na kompletní přehled vánočních akcí českých mobilních operátorů pro rok 2014. Třeba vás nějaká zaujme.

Nokia (ta finská) hodlá prodávat svou značku

Finská Nokia hodlá vydělávat, kde se dá. Aktuálně připouští, že svou značku pronajme třetím stranám, které pak budou své produkty prodávat s tímto označením. Čeho všeho se s logem Nokia dočkáme?

Super levný s LTE: Lenovo A606 [preview]

Lenovo se na českém trhu opravdu snaží, nedávno uvedlo na trh LTE mobil Lenovo A606. Seženete ho zejména v prodejnách operátora O2 za cenu okolo tří tisíc korun. Samozřejmě se jedná o smartphone s Androidem.

Vánoce u Sazka Mobil: volání i zprávy za kačku

Virtuální operátor Sazka Mobil připravil pro své stávající i nové zákazníky zajímavou vánoční akci, která je samozřejmě tvořena slevou na vlastní služby. Za dobití kreditu získáte dva až tři měsíce volání a psaní zpráv do všech českých sítí za korunu.

O2 mělo na konci září těsně nad 5 milionů zákazníků [finanční výsledky]

Také O2 představilo své finanční výsledky za prvních devět měsíců letošního roku. Počet zákazníků jen těsně překračuje pětimilionovou hranici a většina finančních ukazatelů, stejně jako u jiných operátorů, klesala.

Honor 6: černý přízrak boduje [recenze]

Nová samostatná značka Honor z dílen Huawei o sobě dává vědět razantně. Honor 6 je hodně podařený výkonný telefon, který uspokojí touhu po výkonu ve stylové konstrukci.

Apple poprvé v historii prodá letos méně tabletů

Podle nejnovějších statistik analytické společnosti IDC trh tabletů roste takřka desetkrát pomaleji než jsme byli zvyklí. Růst se zkrátka pomalu zastavuje a na nepříjemný pád se musí připravit i akcionáři dřívějšího průkopníka, firmy Apple.

Vodafone zase experimentuje: LTE na frekvenci 3G

Vodafone chce zrychlit pokrývání republiky signálem LTE. Využívá k tomu ale frekvence, které jsou původně určeny pro jiné sítě. Aktuálně získal od ČTÚ svolení spustit LTE na frekvenci 2 100 MHz patřící původně 3G.

Reklama