Top 10 článků týdne: únorové ceníky operátorů

Reklama

Mobilní operátoři zveřejnili své únorové ceníky. Objevuje se v nich řada zajímavých novinek, jen se podívejte. Kromě toho přinášíme přehled nejzajímavějších článků uplynulého týdne.

GoClever Quantum 700N: tablet pro trpělivé [recenze]

Levný tablet se 7palcovým displejem nabízí základní funkce pro surfování a komunikaci, ovšem nezapomíná i na GPS navigaci. Hodit se může HDMI výstup adva fotoaparáty

Frozen Free Fall: báječné kouzlení s krystaly [hra]

Zažijte skvělé ledové dobrodružství s oddychovou hrou plnou krystalů. Vás i vaše děti pohltí grafika, hudba, zvuky i hratelnost, jednoduše budete stále dávat do řady tři a více krystalů.

O2 v únoru: 10 doprodejů, 11 novinek

Operátor O2 zařadil do své únorové nabídky jedenáct zajímavých novinek. Oproti tomu do výprodejové akce bylo zařazeno deset přístrojů. Podívejte se na kompletní únorový ceník nedotovaných cen.

Tablety O2 v únoru: tři novinky, tři doprodeje

O2 v únoru vyprodává tři modely tabletů Alcatel a místo nich zařazuje tři nové iPady. Podívejte se na kompletní ceník pro nadcházející měsíc.

Vodafone v únoru: 4 nové mobily [ceník]

Vodafone v únoru přináší čtyři nové telefony včetně tradičního BlackBerry. Zároveň zlevňuje více než dvacet telefonů. I nadále si můžete pořídit mobil za dotovanou cenu v kombinaci s tarifem.

Aligator R10 Extremo: levný parťák do nepohody

Hledáte malý odolný telefon s klávesnicí? Aligator má téměř kapesní model, který můžete vykoupat ve vodě a vyválet v bahně, to vše přežije. Navíc podporuje dualSIM a potěší výdrží řadu dní v kuse.

Lenovo uvádí na trh dvě novinky: Lenovo S90 a P70 [preview]

V průběhu února se na českém trhu začnou prodávat dva nové telefony Lenovo. Oba se chlubí operačním systémem Android, vysokým výkonem, kvalitními fotoaparáty a podporou datových sítí LTE.

Vodafone prodává v únoru 10 různých tabletů

Vodafone má v únorové nabídce deset různých tabletů. Pět z nich si dokonce můžete pořídit za dotovanou cenu, pokud se operátorovi uvážete alespoň na dva roky a aktivujete si datový tarif.

T-Mobile v únoru: 10 novinek, 23 doprodejů

T-Mobile ve svém únorovém ceníku příjemně překvapil. Pochlubil se hned desítkou nových telefonů a u 23 doprodává poslední zbytky. Podívejte se na kompletní přehled cen.

GoClever Insignia 500: dvě baterie, spousta výdrže [recenze]

GoClever vyslyšel stesky na krátkou výdrž dnešních smartphonů a tak k této Insignii přibalil rovnou 4 000mAh baterii s větším krytem. Co ještě stojí za pozornost?

Reklama