Top 10 článků týdne: velké čekání na veletrh IFA

Reklama

Poslední prázdninový týden byl ve znamení velkého očekávání. Zatímco žáci a studenti netrpělivě očekávají zašáek školního roku, mobilní nadšenci vyhlížejí začátek veletrhu IFA, kde bude představena spousta mobilů a tabletů.

Lumia ve škole? Instalujte tyto aplikace

Začátek školního roku je již za pár dní a vy můžete do Lumií instalovat praktické aplikace pro evidenci rozvrhu, známek, učeben, vyučujících.

První video Samsung Galaxy Note 4

Samsung ukázal první oficiální video připravovaného phabletu Samsung Galaxy Note 4. Naznačuje, že bude zaměřen hlavně na ruční psaní, které je pro člověka nejpřirozenějším způsobem zaznamenávání informací. Video najdete uvnitř článku.

T-Mobile má v nabídce první mobil s Firefox OS – Alcatel OneTouch Fire E

T-Mobile jako první český operátor zařadil do nabídky telefon s operačním systémem Firefox OS, který je založen na HTML 5 a prohlížeči Firefox. Konkrétně se jedná o 4,5″ Alcatel One Touch Fire E s dvoujádrovým procesorem a 5Mpx fotoaparátem.

Sony nejspíš představí tablet Xperia Z3

Příští týden nás čekají skutečné žně. V Berlíně se koná veletrh spotřební elektroniky IFA, na kterém se kromě Samsungu Galaxy Note 4 objeví celá řada dalších novinek. Nejspíš i odolný tablet Sony Xperia Z3 Tablet, jak naznačují různé informace.

Nejlevnější jsou telefony s Androidem [statistiky]

Podle statistik firmy IDC za druhé čtvrtletí 2014 je průměrná cena mobilu s Androidem 200 dolarů, čemuž nemohou ostatní firmy konkurovat. Možná právě proto si Android stále s velkým náskokem drží pozici nejprodávanějšího operačního systému.

Mio Combo 5107: navigace a kamera do auta

Se zajímavým přístrojem přichází známý výrobce navigací Mio, tentokrát pro řidiče nachystal navigaci s 5palcovým displejem a integrovanou kamerou.

O2 zkouší v Praze LTE-A s rychlostmi až 185 Mb/s

O2 v červenci vyzkoušelo technologii LTE-A na Vysočině, koncem srpna se rozhodlo nasadit ji i v náročném provozu hlavního města Prahy. Majitelé LTE SIM karty a patřičně vybaveného telefonu si mohou užívat dosud nevídaných rychlostí.

Emtéčko: Moravský virtuál s flexibilním tarifem

Na trhu se objevila celá řada virtuálů, mezi nimi například Emtéčko provozované firmou Moraviatel v síti operátora O2. Nabízí tzv. Flexitarif s proměnnou cenou za volání a minimální měsíční útratou ve výši 29 Kč.

Meizu MX3: utíkejte pro něj k O2!

Za 7 995 Kč si můžete u O2 koupit výkonný smartphone Meizu MX3, který je prvním modelem čínské  značky na našem trhu. Navíc dostanete dva kryty zdarma!

Genius HS-120BT: handsfree pro dva mobily najednou

Za skvělou cenu 230 Kč se bude prodávat jednoduché malé bluetooth handsfree pro pohodlné telefonování. Genius rozšiřuje nabídku mobilního příslušenství sluchátkem s hmotností jen 7 g!

Reklama