Top 10 článků týdne: Vodafone má nové tarify

Reklama

V uplynulém týdnu začala platit nová tarifní nabídka Vodafonu. Objevil se úchylný hřeben pro vytváření selfies. Podívejte se na kompletní přehled deseti nejzajímavějších článků.

Sony Xperia Z3 Tablet Compact: tablet do prachu a vody

Hledáte tablet, který vám bude dělat společnost celý den i ve vaně? Kompaktní 8palcová novinka od Sony je tím modelem, který svým výkonem a funkcemi nezklame, stejně tak schopnostmi 8Mpx fotoaparátu.

T-Mobile a O2 začínají sdílet 2G a 3G sítě

Dva největší čeští operátoři to se sdílením sítí myslí skutečně vážně. Nejen že se dohodli na společném budování LTE sítě, nyní také začínají spojovat své sítě druhé a třetí generace. Výsledkem by mělo být lepší pokrytí a nemalá úspora peněz.

Vodafone má nové tarify s cloudem zdarma

Vodafone přišel s novými tarify, které nesou v názvu LTE a v jejichž rámci najdete bezplatné cloudové úložiště pro archivaci vašich osobních či firemních dat. Vyznačují se také neomezeným voláním a psaním textových zpráv do všech českých sítí.

Učesat, vyfotit… Selfiebrush

Fenomén „selfie“ se po internetu rozšířil velmi rychle a jeho popularita zatím neupadá. Nesmíme se tedy divit, že nyní světlo světa spatřil tzv. „selfiebrush“ (brush – kartáč na vlasy), který nám dle výrobce pomůže udělat tu nejlepší selfie.Mobinfo.cz

Superodolné tablety Panasonic: jeden s Windows, druhý s Androidem

Panasonic představil dvojici superodolných tabletů Toughpad. Aby dal možnost výběru každému, má jeden tablet operační systém Windows Embedded, druhý systém Android. Zbylé parametry jsou totožné, jedná se o pětipalcové přístroje.

HTC Desire 510: levný LTE mobil [preview]

HTC představilo (pravděpodobně) levný mobil pro méně náročné uživatele, kteří ale chtějí smartphone, chtějí velký displej a chtějí LTE. Model HTC Desire 510 se vyznačuje čtyřjádrovým procesorem a operačním systémem Android.

Microsoft údajně odloží značku Nokia

Značku Nokia a operační systém Windows Phone budeme vídat s novými názvy Microsoft a Windows. Nový majitel mobilní divize finského výrobce se podle uniklých dokumentů snaží postupně používání značky Nokia utlumit.

Sencor Element P451: Android a IPS displej za 3 490 Kč

Sencor představuje další Element, který se zařadí do nabídky telefonů pro nenáročné zájemce. Ti jej mohou bez obav používat každý den, ovšem nebudou čekat ohromující výkon a výjimečné funkce.

64bitové osmijádro: HTC Desire 820 [preview]

Super výkon, skvělý fotoaparát, velký displej, podpora rychlých dat a neotřelý líbivý design, to jsou základní charakteristiky smartphonu HTC Desire 820, kterými se výrobce snaží oslovit zákazníky v rámci předvánočního trhu.

T-Mobile hlásí prázdninový provoz, vládla voda a hudba

T-Mobile přináší zajímvou statistiku z letních měsíců, která se týká využití hovorů a dat. Největší fofr měl operátor na velkých hudebních akcích a také v oblasti Jižních Čech.

Reklama