Top 10 článků týdne: Vodafone sahá na posvátné, O2 se mění na O2

Reklama

Vodafone si dovolil výrazně zdražit svůj legendární tarif Odepiš. PPF na valné hromadě schválilo přejmenování Telefóniky na O2 Czech Republic a oznámilo podrobnosti veřejné nabídky k odkupu akcií. Podívejte se na přehled nejzajímavějších článků.

HTC One M8 kouzlí s fotkami, co všechno umí?

Fotoschopnosti u nového HTC One M8 výrobce vychvaluje a není to náhoda. Hodně si slibuje od použití druhého objektivu fotoaparátu a tak lze snímky dodatečně doostřovat a upravovat ve stylu 3D. Jak to dopadlo?

Vodafone výrazně zdražuje tarif Odepiš, přidá ale 360 minut

Tarif Odepiš už si nemůžete několik let aktivovat, přesto ho řada zákazníků dodnes používá. Za 12 Kč měsíčně byl ideální, nyní ho ale Vodafone zdraží na čtyřnásobek. Přidá sice spoustu volných minut do vlastní sítě, přesto ale spoustu lidí naštve.

Rozhodnuto: Telefónica se mění na O2

Dnes proběhla valná hromada společnosti Telefónica Czech Republic, a.s., na které akcionáři schválili změnu názvu na O2 Czech Republic, a.s. Došlo k tomu na návrh největšího akcionáře, finanční skupiny PPF Petra Kellnera.

Zalman ZM-WE450 v akci: mobilní Wi-Fi disk nejen na filmy

Zalman nabízí zajímavé řešení pro snadné sdílení dat třeba v domácnosti. Díky externímu Wi-Fi boxu můžete přehrávat hudbu, prohlížet fotky, spouštět filmy z jednoho disku přes spojení Wi-Fi.

Preview tabletu Vodafone Smart Tab 4

Jedná se již o čtvrtý model značky Vodafone Smart Tab, proto má v názvu přídomek 4. Opět ho pro operátora na míru vyrobil TCL Alcatel. Tablet má osmipalcový displej a dvoujádrový procesor. Pořídíte ho za méně než čtyři a půl tisíce korun.

T-Mobile od půlky června zlevní roaming

Od poloviny června T-Mobile zlevní volání, zprávy i data ze zemí zařazených do Zóny 1, tedy zemí Evropské unie, Norska, Lichtenštejnska, Islandu a Andorry. Největší radost budou mít ze snížení cen příznivci datových přenosů.

Microsoft představil 12″ tablet Surface Pro 3

Microsoft i přes relativní neúspěch svých tabletů s Windows nehází flintu do žita a představil nový model Surface Pro 3. Jedná se o jakýsi hybrid tabletu, zápisníku a notebooku. Kromě dotykového displeje má totiž ovládací pero a klávesnici.

Aligator S5000 Duo: kdo chce 8 jader v procesoru? [galerie]

Vlajková loď značky Aligator to bere pěkně zostra, konkurenci předčí počtem jader procesoru, poprvé máme čest s octa core mobilem! Telefon s 5palcovým displejem s 1080p rozlišením stojí polovinu co špičkové modely konkurence.

Preview školního tabletu Galaxy Tab 4 Education

Samsung si jako největší výrobce tabletů uvědomuje, že existují jisté skupiny se specifickými nároky. Prodává proto tablet pro malé děti a nyní dokonce představil variantu určenou (zejména) pro základní školy. Podaří se mu proniknout do českého školství?

Mobil od ČEZ má do konce června volání v síti zdarma

Mobil od ČEZ přichází s další akční nabídkou. V květnu a červnu můžete v rámci vlastní sítě telefonovat zdarma, pokud si aktivujete aspoň jeden balíček. Kupříkladu balíček na volání do cizích sítí se dá akčně pořídit za poloviční cenu.

Reklama