Toužíte po unikátním telefonu? Víme kde ho najít!

Reklama

Mironet.cz drží unikát v souvislosti s prodejem několika značek mobilních telefonů, které se nikde jinde v České republice neprodávají. Tuto výsadu získal díky svým aktivním produktovým manažerům, kterým se podařilo vyjednat několik výjimečných smluv. Mironet tak jako jediný obchod v ČR oficiálně nabízí mobily značek Lenovo, Xiaomi a ZOPO!

Lenovo je významným výrobcem elektroniky, a tak jej většina veřejnosti pravděpodobně dobře zná. Xiaomi a ZOPO na českém trhu takové jméno zatím nemají, ve světě se však staly populárními. Modely od těchto tří výrobců stojí za pozornost – jedná se o velmi kvalitní telefony, které jsou unikátní především výhodným poměrem cena/výkon. Právě to je hlavním důvodem čím dál větší oblíbenosti zmíněných značek, které mají potenciál stát se významným konkurentem dnes už známých a obvyklých výrobců mobilních telefonů.

Odolné, luxusní i dvousimkové modely

lenovo a660

V rámci značky Lenovo nabízí Mironet například odolný A660 se čtyřpalcovým displejem, systémem Android a pětimegapixelovým fotoaparátem za pouhých 3 490 Kč nebo model K900 s displejem 5,5“ a FullHD rozlišením, procesorem o taktu 2 GHz a vynikajícím 13 MPx fotoaparátem za cenu 12 490 Kč.

xiaomi mi2s

Vlajkovou lodí značky Xiaomi je především MI2S, který se vyrábí ve dvou variantách – 16GB a 32GB. Má IPS displej o úhlopříčce 4,3“, 2GB RAM a 8MPx fotoaparát za cenu 9 990 Kč (16GB) nebo 11 990 Kč (32GB).

zopo c3

Posledním unikátem v oblasti mobilních telefonů je firma ZOPO, od které prodejce dováží například model C3 v bílé a černé barvě, jehož výsadou je především 5“ displej o FullHD rozlišení, čtyřjádrový procesor, možnost dual SIM nebo 13MPx fotoaparát za cenu jen 8 490 Kč.

Rozsáhlý a rychlý servis je samozřejmostí

Kromě zmíněných nabízí Mironet i řadu dalších modelů od těchto značek. A co víc – dokáže zajistit rozsáhlý a rychlý servis v případě jakékoliv poruchy přístrojů, čímž je unikát prodejce doplněn o vše potřebné pro bezstarostnou koupi mobilního telefonu.

Reklama