Transcend DrivePro 130: kamera natočí i parkování

Reklama

Nová kamera do auta se chlubí Wi-Fi připojením a kvalitním snímačem Sony, který zvládá lepší záznam světlých a tmavých scén při jízdě.

Transcend DrivePro 130 je praktická kamera s přísavkou na čelní okno, která je vybavena zadním 2,4palcovým barevným displejem. Kameru lze propojit s mobilem díky Wi-Fi a mobilní aplikaci, do mobilu tak lehce stáhnete požadované video nebo fotografie. Kamera obsahuje Sony Exmor snímač a technologii Wide Dynamic Range pro ještě lepší záběry za šera nebo ostrého slunce. Kamera rovněž umí upozornit na nutnost zapnutí světel při poklesu okolního světla, nebo zapípá k varování na odpočinek řidiče.

Jednou z dalších funkcí kamery je timelapse video, umí tak stále nahrávat třeba při parkování, jen jí musíte nechat zapojenou do autozapalovače. Maximální kvalitou obrazu je 1080p video při 30 snímcích za sekundu, rovněž obsahuje baterii pro nahrávání bez přísunu napájení. Nechybí ani GPS k uložení polohy, 3osý gyroskop a nouzový záznam tlačítkem. Kameru lze už teď na Heuréce najít za dostupných 2 500 Kč.

Transcend DrivePro 130 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Transcend DrivePro 130 na videu

https://www.youtube.com/watch?v=aA1YtHK-XdU

Reklama